Tracer SimRacer, GameZone, 6in1, PlayStation 4, PC, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch, Kormány szett
Paraméterek
| Pedál | Három pedálos |
| Sebességváltó | Kormány és Kézi |
| Csatlakozófelület | USB |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Playstation 3 kompatibilis | Igen |
| Playstation 4 kompatibilis | Igen |
| Xbox One kompatiblis | Igen |
| Xbox Series X|S kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | 3 fokozatú érzékenységállítás, Rugós gyorsulás |
| Védelmi jellemzők | Csúszásmentes talp |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőlámpa |
| Force Feedback | Nem |
| Vibráció | Igen |
| Gombok száma | 12 |
| Programozható gombok | Igen |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Kormány anyaga | Műanyag + Gumi |
| Pedál anyaga | Műanyag + Fém |
| Forgási szög | 270° |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 33 cm |
| Hosszúság / Mélység | 32 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2,7 Kg |
Leírás
Tetszik az autóversenyzés? Merüljön el a versenyszellemben a SimRacer kormánykerékkel, és hagyja maga mögött ellenfeleit. A kiváló minőségű SimRacer kormánykerék kompatibilis a PS3/PS4/Xbox One/Switch konzolokkal és PC-kkel is.
- 270°-os elfordulási szögek
- 8 analóg akciógomb
- Vibration Feedback (Kettős vibrációs motor valósághűbb érzetekért)
- 8 gomb áthelyezési funkcióval
- 3 fokozatú érzékenységállítás
Nagymértékű komptabilitás
A Simracer versenykormány nagyon sok eszközzel kompatibilis:
- PC (Windows)
- Xbox One
- Xbox One X/S
- Xbox Series X/S
- PlayStation 3
- PlayStation 4
- Nintendo Switch
Realizmus a játékban
A kormánykerék rendkívül halkan és simán működik. A sebességváltó és a különálló fék- és gázpedálos modul élethűvé varázsolja a vezérlőközpontot, amely gyors reagálást, gyorsítást, valamint kényelmes fékezést és váltást tesz lehetővé. Utazása olyan dinamikus lesz, mintha egy igazi rallyautó volánja mögött ülne. A 270 fokos elfordulási szögek lehetővé teszik, hogy teljesen belevágjon a versenybe. A készülék tapadókorongokkal rögzíthető a talajhoz, ami biztosítja a kormány stabilitását a leghevesebb versenyeken is.
Kényelem és tartósság
A Roadster játékkormány prémium anyagainak köszönhetően megbízható és nagyon tartós eszköz. A kormánykerékbe a manőverekért felelős gombok és a 8 irányú analóg D-pad került beépítésre, hogy gyors és kényelmes hozzáférést biztosítson.
Biztos fogás
Élvezze a valósághű játékélményt és a versenykerék nyújtotta kényelmet. A perforált gumival borított kormánykerék megakadályozza, hogy a készülék elmozduljon a kezében, amikor a pályán keresztül rohan. A kormányon található négy LED-es visszajelző segít a gyorsulás ellenőrzésében anélkül, hogy le kellene vennie a tekintetét a pályáról.
Specifikáció:
- Kezdőlap gomb PS3 / PS4 / XBOX One konzolokhoz;
- Kompatibilitás az összes PS4 / PS3 / XBOX One konzollal, beleértve az amerikai, japán és európai verziókat is;
- Négy PS3 LED jelzőfény
- Kompatibilitás a Windows 2000 / XP / VISTA / 7/10 rendszerrel;
- 8 irányú analóg D-pad 4 gombbal: fel, le, balra, jobbra és négy 45 fokos szögben;
- 8 analóg gomb: X / 2A, 0 / 3 / B, ? / 4 / Y, ? / 1 / X, R1 / 6 / RB, R2 / 8 / RT, L1 / 5 / LB és L2 / 7 / LT;
- 4 digitális gomb: OPCIÓK / 10 / menü, MEGOSZTÁS / 9 / nézet, L3 / 11 / SL, R3 / 12 / SR;
- 8 gomb áthelyezési funkcióval: R-szárny, L-szárny, fékpedál, gázpedál, L3, R3, sebességváltó kar (L2 / 7 / LB, R2 / 8 / RT);
- 270°-os elfordulási szögek;
- 3 fokozatú érzékenységállítás;
- Rugós gyorsulás.
Youtube videók
Vélemények
The shifter doesn't work at all.