Tracer TRL-A3, A3, 30 cm/perc, Hideg és meleg, Kioldó funkció, Fekete, Laminálógép
Paraméterek
| Lamináló technológia | Hideg/Meleg laminálás |
| Laminálási sebesség | 30 cm/perc |
| Max. fólia vastagság | 125 mikron |
| Max. lap szélesség | 330 mm |
| Lamináló formátum | A3 |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Gyors felmelegedés, Kioldó funkció |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem |
| Használat | Laminálás |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőlámpa |
| Magasság | 6,4 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság / Mélység | 44 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,35 Kg |
Leírás
laminálás lehetővé teszi a dokumentumok élettartamának meghosszabbítását azáltal, hogy megvédi őket a külső tényezőktől. A laminálás során a teljes nyomtatási felületet átlátszó műanyag fóliához kötik. A Tracer laminálógép ideális otthoni vagy irodai használatra. A készülék 2 laminálási módban működik - HOT és COLD. A TRACER TRL-A3 laminálógéppel biztos lehet benne, hogy otthoni és üzleti dokumentumai, fényképei, képeslapjai és egyéb, Önnek fontos tárgyai megfelelően védve lesznek a sérülésektől.
- Tökéletes otthoni és irodai használatra
- 5 fólialap mellékelve
- Kioldó funkció
- A3 formátum
- Hideg és meleg laminálás
- Laminálási sebesség 30cm/perc
Tökéletes otthoni és irodai használatra
A TRACER TRL-A3 laminálógép ideális eszköz azoknak a felhasználóknak, akik gyakran laminálnak otthon vagy az irodában, gyors működést és kiváló laminálási eredményt biztosítva. A készülék nemcsak dokumentumok, hanem családi emlékek, fényképek, fontos oklevelek, bizonyítványok rögzítésére is kiválóan alkalmas.
Kétirányú laminálás
Használhatja a TRACER TRL-A3-at meleg és hideg lamináláshoz is. Az első módszer a fólia felmelegítését jelenti, amitől az tartósan a laphoz tapad, míg a második esetben a fólia a lamináló hengerek erős nyomása következtében tapad a papírhoz.