Tracer TRL-A4, 265W, 30cm/perc, A4-es, Hideg-Meleg, Fekete, Laminálógép
Paraméterek
| Lamináló technológia | Hideg/Meleg laminálás |
| Laminálási sebesség | 30 cm/perc |
| Max. fólia vastagság | 125 mikron |
| Max. lap szélesség | 220 mm |
| Lamináló formátum | A4 |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Gyors felmelegedés, Kioldó funkció |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem |
| Használat | Laminálás |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőlámpa |
| Méret | 360 x 60 x 100 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,03 Kg |
Leírás
A laminálás lehetővé teszi a dokumentumok élettartamának meghosszabbítását, védve azokat a külső tényezőktől. A laminálási folyamat abból áll, hogy a teljes nyomtatási felületet átlátszó műanyag fóliával vonják be. A Tracer laminálógép tökéletes otthoni vagy irodai használatra. A készülék meleg és hideg laminálási technológiát is alkalmaz. A TRACER TRL-A4 laminálógéppel biztos lehet benne, hogy otthoni és üzleti dokumentumai, fényképei, képeslapjai és egyéb értékes tárgyai megfelelően védettek a sérülésekkel szemben.
- Tökéletes otthoni és irodai használatra
- 5 fólialap mellékelve
- Kioldó funkció
- A4-es formátum
- Hideg és meleg laminálás
- Laminálási sebesség 30cm/perc
Tökéletes otthoni és irodai használatra
A TRACER TRL-A4 laminátor tökéletes eszköz azoknak a felhasználóknak, akik gyakran laminálnak dokumentumokat otthon vagy az irodában; gyorsaságot és kiváló laminálási eredményt biztosít. A készülék nemcsak dokumentumok, hanem családi emlékek, fényképek, fontos oklevelek, bizonyítványok védelmére is tökéletes.
Két laminálási mód
A TRACER TRL-A4 készüléket meleg és hideg laminálásra is használhatja. Az első módszer abból áll, hogy a fóliát felmelegítjük úgy, hogy az tartósan hozzátapadjon a laphoz, míg a második módszerrel a lamináló tekercseket erősen rányomják a fóliára és a lapra, lehetővé téve, hogy szorosan lefedje a dokumentumot.