Tracer Roadster, GameZone, 4in1, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Kormány szett
Paraméterek
| Pedál | Két pedálos |
| Sebességváltó | Kormány és Kézi |
| Csatlakozófelület | USB |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Playstation 3 kompatibilis | Igen |
| Playstation 4 kompatibilis | Igen |
| Xbox One kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fekete-Ezüst |
| Funkció | 3 fokozatú érzékenységállítás, 8 gomb áthelyezési funkcióval |
| Védelmi jellemzők | Csúszásmentes lábak |
| Beépített kijelző | Nem |
| Force Feedback | Nem |
| Vibráció | Nem |
| Gombok száma | 12 |
| Programozható gombok | Igen |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Kormány anyaga | Műanyag, Gumi |
| Pedál anyaga | Műanyag |
| Forgási szög | 270° |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 33 cm |
| Hosszúság / Mélység | 29,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2,7 Kg |
Leírás
Az autóversenyzés az Ön eleme? Szálljon be a versenybe a Roadster kormánykerékkel, és hagyja maga mögött ellenfeleit. A kiváló minőségű Roadster kormánykerék kompatibilis a PS3 / PS4 / Xbox One konzolokkal és PC-kkel is.
- 270°-os elfordulási szög
- 8 analóg műveletgomb
- 8 gomb áthelyezési funkcióval
- 3 fokozatú érzékenységállítás
Realizmus a játékban
A kormánykerék rendkívül halkan és simán működik. A sebességváltó és a különálló fék- és gázpedálos modul élethűvé varázsolja a vezérlőközpontot, amely gyors reagálást, gyorsítást, valamint kényelmes fékezést és váltást tesz lehetővé. Utazása olyan dinamikus lesz, mintha egy igazi rallyautó volánja mögött ülne. A 270 fokos elfordulási szögek lehetővé teszik, hogy teljesen belevágjon a versenybe. A készülék tapadókorongokkal rögzíthető a talajhoz, ami biztosítja a kormány stabilitását a leghevesebb versenyeken is.
Kényelem és tartósság
A Roadster játékkormány prémium anyagainak köszönhetően megbízható és nagyon tartós eszköz. A kormánykerékbe a manőverekért felelős gombokat és a 8 irányú analóg D-padot építették be, hogy gyors és kényelmes hozzáférést biztosítsanak.
Biztos fogás
Élvezze a valósághű játékélményt és a versenykerék nyújtotta kényelmet. A perforált gumival borított kormánykerék megakadályozza, hogy a készülék elmozduljon a kezében, amikor a pályán keresztül rohan. A kormányon található négy LED-es visszajelző segít a gyorsulás ellenőrzésében anélkül, hogy le kellene vennie a tekintetét a pályáról.