PowerA Advantage Wired, Nintendo Switch 2, Hall Effect, Lumectra, Fehér, Vezetékes kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Csatlakozófelület | USB |
| LED háttérvilágítás | Igen |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| Programozható gombok | Nem |
| Vibráció | Nem |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fehér |
| Funkció | Ghost RGB LED világítás, Fejlett játékgombok, C gomb |
| Speciális jellemzők | Hall-effektus modulok, Súrlódásgátló gyűrűk, Beépített hangvezérlő |
| Csatlakozók | USB Type-C, Jack 3.5 mm |
| D-Pad | Igen (1 db) |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen (2 db) |
| Trigger (Ravasz) | Igen (2 db) |
| Ütköző gombok | Igen (2 db) |
| Kioldózár | Nem |
| Funkció gombok | 19 db |
| Konfigurációs szoftver | Nincs |
| Anyagfelhasználás | Műanyag, Gyémántmintás markolat |
| Kábel mérete | 3 m |
| Csomag tartalma | 1 x Kontroller, 1 x USB kábel |
| Magasság | 5,8 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,3 Kg |
Leírás
A Nintendo hivatalos licencével készült PowerA™ Advantage vezetékes kontroller Nintendo Switch™ 2 konzolhoz Lumectra™ technológiával életre kelti kontrolleredet az új Ghost RGB LED világítási technológiával.
Jellemzők
- Ghost RGB LED világítás: Keltsd életre a kontrolleredet az új, innovatív, teljes felületű Ghost RGB világítástechnológiával. Több ezer színkombináció és 5 szórakoztató világítási mód.
- Hall-effektus modulok: Az érintőkarokban található érintésmentes mágneses érzékelők folyékonyabb, profi szintű érzetet biztosítanak, ami segíti a pontosságot és a tartósságot.
- Fejlett játékgombok: Szerezz előnyt a versenytársakkal szemben a programozható, programozható, fejlett játékgombokkal, amelyeket menet közben, játék közben is programozhatsz – nincsenek rendszerbeállítások konfigurálása.
- C gomb: Könnyedén aktiválhatod a szórakoztató GameChat funkciókat
- Beépített hangvezérlők: A kontroller hátulján található audio gombbal gyorsan állíthatod a headset hangerejét, némíthatod a mikrofont és válthatsz EQ módot a magával ragadóbb játékélmény érdekében. EQ módok: Normál, Basszuskiemelés, Magával ragadó.
- Könnyű és kényelmes: Játssz órákon át egy olyan kontrollerrel, amely a legmodernebb ergonómiának és a csúcskategóriás anyagoknak köszönhetően nagyszerű érzést nyújt a kezedben.
- Vezetékes vezérlés: Nincsenek elemeid? Semmi gond. A Nintendo Switch™ 2 konzolhoz készült PowerA™ Advantage vezetékes vezérlő egy levehető, 3 méteres USB-C® kábellel rendelkezik, így rengeteg helyet biztosítva ahhoz, hogy elérd kedvenc helyedet a szobában, és órákon át játssz.
- Funkciókban gazdag: további funkciók közé tartoznak a beágyazott súrlódásgátló gyűrűk a sima hüvelykujjvezérléshez, valamint a 3,5 mm-es sztereó audiocsatlakozó a kedvenc headset csatlakoztatásához.
- Hivatalosan licencelt: A PowerA™ termékek a Nintendo szigorú tesztelési és értékelési folyamatain estek át, hogy biztosítsák a kompatibilitást a Nintendo Switch™ 2 rendszerrel.
- *Csak dokkolt Nintendo Switch™ 2 konzol mellett használható. Nem támogatja a HD rumble-t, az IR kamerát, a mozgásvezérlést vagy az amiibo NFC-t. Nem használható kizárólag Joy-Con játékokkal.
Ghost RGB LED világítás
Az új, innovatív Lumectra teljes felületű Ghost RGB világítástechnológia elrejti a LED-eket, amikor nincsenek használatban, letisztult, klasszikus fehér előlap-dizájnt biztosítva. A Ghost RGB világítás bekapcsolása életre kelti az előlapot több ezer élénk színkombinációval és 5 szórakoztató világítási móddal.
Hall-effektus modulok
A hüvelykujjkarokban található érintésmentes mágneses érzékelők gördülékenyebb, profi szintű érzetet biztosítanak, ami segíti a pontosságot és a tartósságot.
Speciális játékgombok
Szerezz előnyt a versenytársakkal szemben a programozható, programozható, fejlett játékgombokkal, amelyeket menet közben, játék közben is programozhatsz – nincs szükség rendszerbeállítások konfigurálására.
C gomb és beépített audiovezérlők
A C gombbal gyorsan elérheted a szórakoztató GameChat funkciókat. A kontroller hátulján található audio gombbal könnyedén állíthatod a hangerőt a headseteden, némíthatod a mikrofont és válthatsz EQ módokat. EQ módok: Normál, Basszuskiemelés, Magával ragadó.
Könnyű és kényelmes
Játssz órákon át egy olyan kontrollerrel, amely a legmodernebb ergonómiának és a csúcskategóriás anyagoknak köszönhetően nagyszerű érzést nyújt a kezedben.
Hivatalosan engedélyezett
A PowerA termékek a Nintendo szigorú tesztelési és értékelési folyamatain estek át, hogy biztosítsák a kompatibilitást a Nintendo Switch™ 2 rendszerrel.
Miért vásárolj hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.