PDP Airlite LVL 40, Nintendo Switch/Switch 2, 40mm, Neon Splat, Sztereo, Vezetékes headset
Paraméterek
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típus | Sztereo |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Csatlakozófelület | Jack 3.5mm |
| Fejhallgató frekvencia | 20 - 20000 Hz |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Igen |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Zajszűrő technológia | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Nintendo Brand |
| Funkciók | Zajszűrő mikrofon, Könnyű felépítés, Sztereó hang, Univerzális kompatibilitás |
| Licenc | Hivatalos Nintendo licenc |
| Vezérlők | Fülre helyezhető hangerőszabályzó |
| Viselési stílus | Fülre helyezhető |
| Mikrofon típusa | Zajszűrő mikrofon felhajtható némítással |
| Hangszoró átmérő | 40 mm |
| Anyaghasználat | Könnyű polipropilén, Ultra-plüss fülpárna |
| Magasság | 22,8 cm |
| Szélesség | 19,6 cm |
| Hosszúság / Mélység | 8,3 cm |
| Csomag tartalma | 1 x Airlite headset |
| Termék súly | 500 g |
Leírás
Ideje új szintre emelni a headsetet a kényelmes és könnyű PDP AIRLITE vezetékes headsettel Nintendo Switch, Switch Lite, Nintendo Switch, és Nintendo Switch 2 konzolokhoz
A könnyű kialakítás hosszan tartó kényelmet biztosít, akár kooperatív küldetésekben töltöd a napot, akár csak egy gyors meccset játszol. Halld meg az ellenségeidet, mielőtt meglátnád őket a két nagy teljesítményű 40 mm-es hangszóró-meghajtónak köszönhetően. Add meg csapatodnak a világos parancsokat a rugalmas, zajszűrős mikrofonon keresztül, vagy hajtsd fel a mikrofont az azonnali némításhoz.
Tartsd a szemed a játékon, és végezz gyors hangbeállításokat a fülre szerelt hangerőszabályzóval, miközben a légáteresztő fülpárnák segítenek a hűvösség megőrzésében és a fáradtság megelőzésében. Párosítsd a headsetet a Nintendo Switch neonvörös/neonkék Joy-Con™ kontrollereivel. Légy egy lépéssel előrébb a Neon Pop AIRLITE vezetékes headsettel!
- Kényelmes, könnyű kialakítás hosszú játékmenetekhez
- Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Lite, és Nintendo Switch 2 kompatibilis
- Magával ragadó hangélmény a nagy teljesítményű 40 mm-es hangszóró-meghajtókkal
- A rugalmas, zajszűrő mikrofon tiszta kommunikációt biztosít
- Némítsa el a mikrofont egyetlen gyors mozdulattal a némításhoz való elfordítással funkcióval
- Hivatalosan Nintendo licenccel
Miért vásárolj hivatalos lincenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.