A4TECH Bloody MR595, 50 mm, Renegade Sunset,, Multi-Platform, Zajszűrés, Vezeték nélküli headset
Paraméterek
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típus | Sztereo |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Csatlakozófelület | USB |
| Fejhallgató frekvencia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| PC kompatiblis | Igen |
| Zajszűrő technológia | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fekete-Sárga |
| Funkciók | Többmódú csatlakozás, Epikus hangzásvilág |
| Speciális jellemzők | HybridCore hangszóró technológia, BL5900 Signature Crafted vezeték nélküli lapkakészlet |
| Csatlakozók | USB Type-C, Wi-Fi (2,4 Ghz), Bluetooth v5.3 |
| Hangszóró egység | 50 mm-es HybridCore membrán |
| Működési tartomány | Akár 10 m |
| Beépített akkumulátor | 1050 mAh lítium akkumulátor |
| Lejátszási idő | 135 óra (kikapcsolt állapotban) / 80 óra (bekapcsolt állapotban) |
| Fejhalgató érzékenység | 105 dB |
| Mikrofon típusa | 10 mm-es, egyirányú |
| Mikrofon frekvencia | 100 Hz – 10 kHz |
| Mikrofon érzékenység | -38 dB |
| Kábelhossz | 200 cm |
| Csomag tartalma | 1 x A4TECH Bloody MR595 headset, 1 x USB Wifi adapter, 1 x USB kábel |
| Méret | 200 x 150 x 103 mm |
| Súly | 280 g |
Leírás
A Bloody M595 Renegade professzionális játékfejhallgató, amelyet olyan játékosoknak terveztek, akik a legmagasabb minőségű hangzást, kényelmet és megbízható csatlakozást igénylik. Modern technológiákkal felszerelve, az erőteljes hangzást, a hosszú akkumulátor-üzemidőt és a többplatformos kompatibilitást ötvözi.
MOCI [Szén micéliuma]
A MOCI Φ50mm-es HybridCore hangszóró technológiával, nemesített nanomicéliummal és szénszállal készült. A Bloody jellegzetes hangzásával éles magas és közép hangokat, valamint mély, kielégítő basszust produkál.
Többmódú csatlakozás
Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat áll rendelkezésre (2.4G vezeték nélküli USB-C kapcsolat, 2.4G vezeték nélküli USB-A kapcsolat, Bluetooth v5.3 kapcsolat, vezetékes USB-C és USB-A kapcsolat).
BL5900 Signature Crafted vezeték nélküli lapkakészlet
Ultra alacsony késleltetés és interferencia elleni technológia a zökkenőmentes csatlakozásért.
Epikus hangzásvilág prémium hangzással
A headset adaptív játék- és zenei hangmódokkal fokozza a zenehallgatási élményt.
135 óra lejátszási idő
135 órás akkumulátor-üzemidővel kikapcsolt állapotban és 80 órás bekapcsolt állapotban anélkül játszhatsz, hogy a töltésen kellene gondolkodnod.
10 mm-es egyirányú mikrofon
A levehető 10 mm-es, egyirányú zajszűrő mikrofon hatékonyan csökkenti a nem kívánt háttérzajt.
Műszaki adatok
- Meghajtók: 50 mm-es HybridCore MOCI
- Frekvenciaátvitel: 20 Hz – 20 kHz
- Érzékenység: 105 dB
- Impedancia: 32 Ω
- Csatlakoztathatóság: 2.4G USB-C, 2.4G USB-A, Bluetooth 5.3, USB-C/USB-A (vezetékes)
- Hatótávolság: akár 10 m
- Akkumulátor: 1050 mAh (135 óra háttérvilágítás nélkül / 80 óra háttérvilágítással)
- Mikrofon: 10 mm, egyirányú, leválasztható, zajcsökkentő
- Mikrofon frekvenciaátvitel: 100 Hz – 10 kHz, érzékenység -38 dB