Hori Force Feedback Truck Control System, PC (Windows), USB, Fekete, Kormány szett
Paraméterek
| Pedál | Három pedálos |
| Sebességváltó | Kézi |
| Csatlakozófelület | USB |
| PC kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Állítható váltókar ellenállás, Programozható gombok |
| Speciális jellemzők | Hall-effect érzékelők, Kétmotoros erővisszajelzés (force feedback) |
| Forgási szög | 1800° |
| Sebességváltó | H-váltó és szekvenciális módok |
| Gombok száma | 34 gomb |
| Konfigurációs szoftver | HORI Device Manager |
| Rögzítés | Asztali rögzítés csavarokkal vagy szorítókkal |
| Kábel hossza | 3 m |
| Kormány anyag | Műanyag, Műbőr borítás |
| Pedál anyag | Fém |
| Kormány átmérő | 15,8 hüvelyk (40 cm) |
| Csomag tartalma | 1 x Kormánykerék egység, 1 x Sebességváltó egység, 1 x 3 pedálos egység, 1 x USB-A kábel (3 m), 2 x Steam letöltési kódok:Euro Truck Simulator 2 és American Truck Simulator |
| Méret | 40 × 45 × 34 cm |
| Súly | 10,84 Kg |
Leírás
Ülj a saját teherautód volánja mögé a PC-re optimalizált HORI Force Feedback Truck Control Systemmel! Teljes méretű kormánykerékkel rendelkezik, amely a valódi teherautókban található kormánykerékhez hasonló!
A kétmotoros Force Feedback rendszer páratlan realizmust és kormányzási érzetet biztosít kanyarodáskor és navigációkor különböző felületeken. További fedélzeti kezelőszervek közé tartoznak a bal és jobb oldali karok a fényszórókhoz és a fékekhez. A tömör fém pedálok érintésmentes mágneses érzékelőkkel hihetetlen pontosságot és kivételes tartósságot biztosítanak.
A teljes méretű, 15,8 hüvelykes/40 cm átmérőjű, 1800 fokos elfordulási szögű kormánykerék sima és stabil kezelhetőséget biztosít kanyarodáskor és parkolási manőverek során.
Kétmotoros Force Feedback System
A nagy teljesítményű, kettős motorok rendkívül tartós acél ferde fogaskerekekkel valósághű erő-visszacsatolást biztosítanak, és lehetővé teszik, hogy érezd az útfelület finom részleteit. H-Pattern/SEQ mód – Egyetlen kapcsolóval könnyedén válthatsz a H-Pattern és a SEQ (szekvenciális) módok között menet közben. A standard H-minta váltás (1-6 sebesség + hátramenet) mellett a váltógombon található két gomb lehetővé teszi a tartomány 18 sebességre való bővítését.
Váltókar feszességállító gomb
Állítsa be a váltási ellenállást menet közben az állítható gombbal, hogy személyre szabja játékélményét.
Fém pedálok rendkívül tartós mágneses érzékelővel
A pedálok érintésmentes mágneses érzékelőket használnak a kivételes tartósság, pontosság és tartósság érdekében.
H-minta váltókar 34 gombbal
Tartalmazza a Steam játékkódokat az "Euro Truck Simulator 2" és az "American Truck Simulator" játékokhoz. A vezérlők és az érzékenységi beállítások testreszabása a kiegészítő alkalmazáson keresztül.