Esperanza EKT008, Blueberry, 1000W, 2 szeletes, Hőszigetelt, Tapadásmentes, Fekete, Gofrisütő
Paraméterek
| Termék típus | Gofrisütő |
| Szendvicsek / Gofrik száma | 2 |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Gofri készítés | Igen |
| Szendvics készítés | Nem |
| Grill funkció | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Automatikus hőmérséklet-szabályozás |
| Védelmi jellemző | Túlmelegedés elleni védelem, Hőszigetelt fogantyú és ház |
| Gofri alakja | Négyzet |
| Tárolási mód | Vízszintes / Függőleges |
| Tapadásmentes sütőlap | Igen |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Kivehető lapok | Nem |
| Mosható lapok | Nem |
| Zár retesz | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Jelzőlámpa |
| Anyagfelhasználás | Műanyag, Fém |
| Áramellátás | 220-240V ~ 50/60 Hz |
| Magasság | 7.7cm |
| Szélesség | 23.1 cm |
| Hosszúság / Mélység | 23.1 cm |
| Csomag tartalma | Gofrisütő, Használati útmutató |
Leírás
A BLUEBERRY gofrisütő leragadást megakadályozó réteggel van bevonva, és papírtörlővel is könnyen tisztítható. A gyors fűtési folyamatnak köszönhetően néhány gofri készül néhány perc alatt. Az utasításokhoz csatolt receptekkel meglepheted az egész családodat, és otthonában különféle finom gofri szolgálhatsz! Jó étvágyat!
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.