Esperanza EKT010, Parmigiano, 1000W, Hőszigetelt, Tapadásmentes, Fekete, Szendvicssütő
Paraméterek
| Termék típus | Szendvicssütő |
| Szendvicsek / Gofrik száma | 4 |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Szendvics készítés | Igen |
| Grill funkció | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Automatikus hőmérséklet-szabályozás |
| Védelmi jellemző | Túlmelegedés elleni védelem, Hőszigetelt fogantyú és ház |
| Szendvics alakja | Háromszög |
| Tárolási mód | Vízszintes / Függőleges |
| Tapadásmentes sütőlap | Igen |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Kivehető lapok | Nem |
| Mosható lapok | Nem |
| Zár retesz | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Jelzőlámpa |
| Anyagfelhasználás | Műanyag, Fém |
| Áramellátás | 220-240V ~ 50/60 Hz |
| Magasság | 7.3 cm |
| Szélesség | 22.3 cm |
| Hosszúság / Mélység | 22.5 cm |
| Csomag tartalma | Szendvicssütő, Használati útmutató |
Leírás
A PARMIGIANO szendvicskészítő tapadásmentes bevonattal ellátott fűtőlemezekkel van ellátva, amely papírtörlővel is könnyen tisztítható. A gyors fűtésnek köszönhetően néhány perc alatt elkészítheti álmai szendvicsét.
- Automatikus hőmérséklet szabályozás
- Könnyen tisztítható fűtőlapok
- A fűtőlapok tapadásmentes bevonata
- Hőszigetelő fogantyú és ház
- A működésjelző - piros fény
- Fűtésjelző (sütési folyamat) - zöld fény
- Függőleges helyzetben való tárolás képessége
- A termék mérete: 22,5 x 22,3 x 7,3 [cm]
- Csúszásgátló lábak
- Hőbiztosíték
- Áramfelvétel 1000W
- Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz
Vélemények
1 értékelés
Írd meg véleményed!
2023. 10. 28.
-
Bence
A termék nagyon jól süt, gyorsan melegszik. A záró fül sajnos műanyag, így várhatóan ez lesz a gyenge pontja, de egyelőre szuper, egy hónapja használjuk.