Brock WM 3002 BK, 1000W, 18.5 cm, 6 fokozat, Szív alakú, Hőszigetelt, Fekete, Gofrisütő
Paraméterek
| Termék típus | Gofrisütő |
| Szendvicsek / Gofrik száma | 5 |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Gofri készítés | Igen |
| Szendvics készítés | Nem |
| Grill funkció | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Termék szín | Fekete |
| Védelmi jellemző | Csúszásgátló lábak, Hőszigetelt fogantyú és test |
| Gofri alakja | Szív |
| Tárolási mód | Vízszintes és függőleges |
| Tapadásmentes sütőlap | Igen |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Kivehető lapok | Nem |
| Zár retesz | Nem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőlámpa |
| Vezérlés típusa | Tekerőgomb |
| Anyagfelhasználás | Műanyag, Acél |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Kábel hosszúság | 1,5 m |
| Magasság | 11 cm |
| Szélesség | 23,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 24 cm |
| Csomag tartalma | 1 x Gofrisütő |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,4 Kg |
Leírás
A Brock WM 3002 BK gofrisütő ideális választás otthoni használatra. Ez a 1000W-os, 18.5 cm-es gofrisütő szív alakú, 6 fokozatú és hőszigetelt, így könnyedén elkészítheted a tökéletes gofridat. A fekete színű készülék stílusos kiegészítője lehet bármely konyhának. A cikkszám: WM3002BK. Tedd próbára kreativitásod és készíts finom gofrikat ezzel a kiváló minőségű, praktikus gofrisütővel!