A4TECH Bloody MR710, 50 mm, RGB, Multi-Platform, RF Wireless/Bluetooth/USB, Gaming, Szürke, Vezeték nélküli headset
Paraméterek
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típus | Sztereo |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Fejhallgató frekvencia | 20 - 20000 Hz |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Mikrofon | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Zajszűrő technológia | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Szürke |
| Funkciók | Beépített audiovezérlés, RGB Streamer, Behúzható mikrofon |
| Speciális jellemzők | MOCI Dome technológia, 90°-os összecsukás |
| Csatlakozók | USB Type-C, Wi-Fi (2,4 Ghz), Bluetooth v5.3, Jack 3,5 mm |
| Hangszóró egység | 50 mm-es HybridCore membrán |
| Működési tartomány | Akár 12 m (40 láb) |
| Beépített akkumulátor | 1200 mAh lítium akkumulátor |
| Lejátszási idő | 65 óra (kikapcsolt állapotban) / 35 óra (bekapcsolt állapotban) |
| Fejhalgató érzékenység | 105 dB |
| Mikrofon típusa | Egyirányú |
| Mikrofon frekvencia | 100 Hz – 10 kHz |
| Mikrofon érzékenység | -42 dB |
| Kábelhossz | USB típusú töltőkábel:80 cm, 3,5 mm-es audiokábel:150 cm |
| Csomag tartalma | 1 x A4TECH Bloody MR710 headset, 1 x USB Wifi adapter, 1 x USB kábel |
| Méret | 205 x 205 x 93 mm |
| Súly | 335 g |
Leírás
A Bloody MR710 egy multifunkcionális gamer fejhallgató, amely három csatlakozási módot kombinál – 2,4 GHz-es vezeték nélküli, Bluetooth 5.3 és vezetékes 3,5 mm-es jack. A MOCI Dome Tech technológiával, könnyű kialakítással és akár 65 órás akkumulátorral felszerelve, erőteljes hangzást és kényelmet biztosít még hosszú játékmenetek során is.
2,4 GHz-es vezeték nélküli
Játékra optimalizált 2,4 GHz-es átvitel, rendkívül alacsony késleltetéssel. 8-szor gyorsabb, mint a Bluetooth átvitel.
Bluetooth V5.3
A fejlett Bluetooth v5.3 stabil kapcsolatot és alacsony bemeneti késleltetést biztosít.
3,5 mm-es vezetékes audio
Szélesebb körű kompatibilitás, nulla késleltetés, eredeti, valódi hangzás.
MOCI [Szén micéliuma IT]
50 mm-es MOCI hibrid membrántechnológiával felszerelve, amely fejlett biotechnológiából, nemesített micéliumból és szénszálból készült. A Bloody jellegzetes hangzásával rendelkezik, amely éles magas és közép hangokat produkál mély, kielégítő basszussal, ami versenyelőnyt biztosít a játékokban.
Behúzható zajszűrő mikrofon
Az egyirányú zajszűrő mikrofon csökkenti a háttérzajokat és a környezeti zajokat a kristálytiszta kommunikáció érdekében. Beépített LED némításjelző a mikrofonkaron.
Egész napos kényelem kialakítása
Funkcionális, ergonomikus fülkagyló-kialakítás. Légáteresztő mikroszálas hálós anyagból, puha, habbal párnázott fejpánttal és fülpárnákkal készült a hosszabb játékélmény érdekében.
Műszaki adatok
- Csatlakozási módok: 2,4 GHz-es vezeték nélküli, Bluetooth 5.3, vezetékes 3,5 mm
- Hatótávolság: akár 12 m
- Akkumulátor: 1200 mAh (65 óra háttérvilágítás nélkül / 35 óra háttérvilágítással)
- Meghajtók: 50 mm-es MOCI hibrid membrán
- Frekvenciaátvitel: 20 Hz – 20 kHz
- Impedancia: 16 ?
- Érzékenység: 105 dB
- Mikrofon: egyirányú, zajcsökkentéses, -42 dB, 100 Hz – 10 kHz, behúzható LED némítással
- Tömeg: 335 g (akkumulátorral)
- Kábelek: USB-C töltéshez (80 cm), 3,5 mm-es audio (150 cm)