A4TECH Bloody M595, 50 mm, Renegade Midnight, Multi-Platform, Zajszűrés, USB, Vezetékes headset
Paraméterek
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Fejhallgató típus | Sztereo |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Fejhallgató frekvencia | 20 - 20000 Hz |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Zajszűrő technológia | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fekete-Sárga |
| Funkciók | Adaptív hangmódok, Levehető zajszűrő mikrofon |
| Speciális jellemzők | Cmedia CM6646 fő lapkakészlet, 3D proteinbőr párnák |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hangszóró egység | 50 mm-es HybridCore membrán |
| Érzékenység | 105 dB |
| Mikrofon típusa | 10 mm-es, egyirányú |
| Mikrofon frekvencia | 100 Hz – 10 kHz |
| Mikrofon érzékenység | -38 dB |
| Kábelhossz | 200 cm |
| Méret | 200 x 150 x 103 mm |
| Súly | 280 g |
Leírás
A Bloody M595 Renegade USB vezetékes fejhallgató olyan játékosok számára készült, akik kivételes hangminőséget, kényelmet és tiszta hangkommunikációt várnak el. A MOCI HybridCore technológiának, a Cmedia CM6646 lapkakészletnek és a könnyű konstrukciónak köszönhetően tökéletes feltételeket biztosítanak a hosszú játékmenetekhez.
MOCI [Szén micélium]
A MOCI fejlett biotechnológiával készült, nemesített nanomicéliumból és szénszálakból. A Bloody jellegzetes hangzásával rendelkezik, amely éles magas és közép hangokat produkál mély, kielégítő basszussal.
Cmedia CM6646 fő lapkakészlet
A headset Cmedia CM6646 master chipset-tel rendelkezik, amely fokozza a hangtisztaságot.
Adaptív hangmódok
A headset adaptív játék- és zenei hangmódokkal fokozza a zenehallgatási élményt.
Kiváló kényelem
A plüss 3D proteinbőr párnák prémium kényelmet biztosítanak a hosszabb játékidő során.
Levehető zajszűrő mikrofon
A levehető 10 mm-es, egyirányú zajszűrő mikrofon hatékonyan csökkenti a nem kívánt háttérzajt.
Műszaki adatok
- Jelátalakítók: 50 mm-es HybridCore membrán (MOCI)
- Frekvenciaátvitel: 20 Hz – 20 kHz
- Érzékenység: 105 dB
- Impedancia: 32 Ohm
- Audio chipset: Cmedia CM6646
- Mikrofon: levehető, egyirányú 10 mm, zajcsökkentő
- Mikrofon frekvenciaátvitel: 100 Hz – 10 kHz
- Mikrofon érzékenysége: -38 dB
- Tömeg: 280 g
- Kábel: fonott, 230 cm hosszú, USB-csatlakozóval