8Bitdo Ultimate 2C Wireless, PC, Mobil (Android), Hall-Effect, Mint, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes és Vezeték nélküli |
| Mobil/Android kompatibilis | Igen |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| LED háttérvilágítás | Nem |
| PC kompatiblis | Igen |
| Programozható gombok | Igen |
| Vibráció | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Menta |
| Funkció | Finomított D-pad és lökhárítók, Morajló rezgés, Turbó funkció |
| Speciális jellemzők | Extra lökhárítók (R4 és L4), Fokozott tapadás, Hall-effekt triggerek és joystickok |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Lekérdezési frekvencia | 1000 Hz |
| Akkumulátor kapacitás | 480 mAh (lítium-ion) |
| Töltési idő | 2 óra |
| Játékidő | 19 - 32 óra |
| D-Pad | Igen |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen |
| Trigger (Ravasz) | Igen |
| Ütköző gombok | Igen |
| Gombok száma | 16 db |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x 8BitDo Ultimate 2C Wireless kontroller, 1 x USB-kábel, WiFi adapter |
| Méretek | 145.81 x 103.57 x 62.29 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 200 g |
Leírás
8BitDo Ultimate 2C – Professzionális vezeték nélküli irányítás minden helyzetben
Az 8BitDo Ultimate 2C a modern játékosok igényeire szabott, prémium minőségű vezeték nélküli kontroller. Kompakt kialakítása, kellemes tapintású borítása és a menta színű design egyaránt stílusos és praktikus választást kínálnak. A kontroller ergonomikus formája hosszabb játékidő alatt is kényelmes fogást biztosít, így könnyedén merülhetsz el kedvenc játékaid világában.
Fejlett Hall-Effect szenzorok a precíz irányításhoz
A joystickokban alkalmazott Hall-Effect technológia minimalizálja a kopást és kiküszöböli a drift jelenséget, amely a hagyományos potméteres megoldásoknál gyakran előfordul. Ennek köszönhetően a vezérlés nemcsak rendkívül pontos, hanem tartós is. A finom mozgások, gyors reakciók és a stabil irányítás garantálja, hogy versenyjátékokban és akciódús címekben is előnyt szerezz.
Sokoldalú kompatibilitás: PC és mobil eszközök támogatása
A vezeték nélküli kapcsolatnak köszönhetően egyszerűen csatlakoztatható PC-hez és mobil eszközökhöz, így több platformon is ugyanazt a prémium élményt kapod. A könnyen testreszabható gombkiosztás, az alacsony késleltetés és a hosszú üzemidő mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a kontroller a hétköznapi játék és a kompetitív kihívások során is maximális teljesítményt nyújtson.
Főbb jellemzők:
- Vezeték nélküli kontroller PC-hez és mobil eszközökhöz
- Hall-Effect joystickok driftmentes működéssel
- Ergonomikus kialakítás, menta színű design
- Alacsony késleltetésű kapcsolat
- Testreszabható gombkiosztás
- Tartós, prémium anyaghasználat