Tracer Tumba, 2.1, 35 W RMS, USB, Jack 3,5 mm, Bluetooth, FM rádió, Fekete, Asztali hangszóró
Paraméterek
| Hangcsatorna | 2.1 |
| Hangteljesítmény | 35 W |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes és Vezeték nélküli |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Hangerőszabályzó, Hangszínszabályzás, FM rádió, Karaoke mód |
| Frekvencia | 40 - 20 000 Hz |
| Csatlakozók | USB, Jack 3,5 mm |
| Kártyaolvasó | Igen (SD) |
| Vezeték nélküli interface | Bluetooth |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 m |
| Bluetooth típus | 5.1 |
| Vezérlés típusa | Gyomógomb, Tekerőgomb |
| Távirányító | Igen |
| Anyag | Műanyag, Fa |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Csomag tartalma | 1 x Mélyláda, 2 x Front hangszóró |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Magasság | 36 cm |
| Szélesség | 47,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 27 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 5,9 Kg |
Leírás
Élvezze kedvenc dalai egyedi hangzását. A Tracer Tumba egy 2.1-es rendszerben működő multimédiás készlet – tökéletesen illeszkedik a kiváló minőségű és intenzitású hangzást kereső felhasználókhoz. Egyedülálló dizájn és hibátlan hangzás a fa mélysugárzóból és két fa műholdból, így ez a készlet minden zenerajongó kötelező darabja.
• Bluetooth kapcsolat.
• Beépített USB-port és 3,5 mm-es mini-jack.
• FM rádió.
• Karaoke mód – indítsa el a bulit, és élvezze a zenét.
• Távirányító.
A Tumba hangszórók nem csupán elegáns dizájnról szólnak – felejthetetlen élményt garantálnak zenehallgatás közben. A készlethez tartozik egy távirányító, amely lehetővé teszi a multimédiás funkciók teljes vezérlését. A 2.1-es hangrendszer (két műhold és egy mélynyomó) lehetővé teszi magas és közép hangok generálását a két műholdon, valamint teljes, mély basszust a mélysugárzón keresztül. Ennek a rendszernek köszönhetően a hangzás valóban rendkívüli.
Vezeték nélküli kapcsolat
A hangszórók támogatják a Bluetooth technológiát, ami lehetővé teszi, hogy megszabaduljon a kusza vezetékektől és kábelektől az asztalon – most elegáns és stílusos lesz. A Tracer Tumba készlet minden olyan eszközzel kompatibilis, amely Bluetooth modullal vagy egy népszerű 3,5 mm-es fejhallgató mini-jack csatlakozóval rendelkezik. A Tumba szett még kényelmesebbé tétele érdekében MicroSD foglalattal és FM rádióval van felszerelve. Bármilyen forrásból hallgathat zenét, nem csak táblagépről, okostelefonról vagy más lejátszóról.
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Cijena izuzetno povoljna,za tu kvalitetu, i stvarnu zvučnu vršnu snagu 35 w uz interminencu,