Tracer Cube20, 20W, TWS, RGB LED, FM rádió, Karaoke, Fekete, Hordozható hangszóró
Paraméterek
| Hangteljesítmény | 20 W |
| Mikrofon | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Funkciók | RGB LED világítás, FM rádió, Karaoke funkció, Basszus hangszínszabályzó |
| Technológia | TWS (True Wireless Stereo) |
| Átviteli sáv (Hz - kHz) | 100 - 20000 Hz |
| Tápellátás (V) | USB DC 5V |
| Akkumulátor kapacitás | 3600 mAh |
| Csatlakozás | Bluetooth, USB |
| Bluetooth verzió | V5.4 |
| Bluetooth-kapcsolat hatótávolsága | 10 m |
| Csatlakozók | USB, MicroSD kártya |
| Lejátszási idő | kb. 6 óra |
| (E.I.R.P.) | ≤20 dBm |
| Működési tartomány | 2400 MHz - 2483,5 MHz |
| Maximális töltési teljesítmény | 10 W |
| Hangszóró átmérője | 4"-os |
| Méret | 240 x 210 x 210 mm |
| Súly | 1,64 Kg |
Leírás
A Tracer Cube20 egy kompakt hangszóró, amely kiváló minőségű hangzást, multifunkcionalitást és feltűnő RGB háttérvilágítást kínál, hogy életre keltsen bármilyen teret. Tökéletes zenehallgatáshoz vagy karaoke élvezetéhez.
Jellemzők
- 20W
- Bluetooth 5.4
- TWS
- Nagy teljesítményű, 3600 mAh-s akkumulátor - akár 6 óra üzemidő
- Kompakt forma
- 4"-os hangszóró átmérője
- FM rádió
- RGB LED
- Basszus hangszínszabályzó
- Karaoke
- USB-C gyorstöltő port
20 W teljesítmény, Bluetooth 5.4 és TWS - Kiváló minőség és kényelmes csatlakozások
A 20 W-os teljesítménnyel, Bluetooth 5.4-gyel és TWS-sel (True Wireless Stereo) a Tracer Cube20 éles, tiszta hangzást biztosít, és lehetővé teszi két hangszóró vezeték nélküli csatlakoztatását, sztereó hanghatást hozva létre. A Bluetooth 5.4 segítségével gyorsabb kapcsolatot és jobb hangátviteli minőséget érhet el.
Nagy teljesítményű, 3600 mAh-s akkumulátor és USB-C gyorstöltés
A nagy teljesítményű, 3600 mAh-s akkumulátorral a Tracer Cube20 akár 6 órás használatot kínál, így hosszú ideig hallgathatja kedvenc zenéit megszakítás nélkül. Az USB-C port gyors töltést tesz lehetővé, így mindig készen áll a további szórakozásra.
FM rádió és karaoke - a szórakozáshoz minden színpadon
A Tracer Cube20 jellemzői: FM-rádióval hallgathatod kedvenc rádióállomásaidat, valamint karaoke funkcióval szórakoztathatod bulikban vagy baráti összejöveteleken. Az RGB LED-del kombinálva ez egyedi hangulatot teremt.
Kompakt kialakítás basszus hangszínszabályzóval - mobilitás és minőség egyben.
A Tracer Cube20 kompakt kialakítású és 4"-os hangszóróátmérőjű, így ideális bármilyen helyszínre, a beépített basszus hangszínszabályzó pedig lehetővé teszi, hogy a hangzást a személyes preferenciáidhoz igazítsd. Az RGB háttérvilágítás stílusos kiegészítője bármilyen térbe jól illeszkedik. A Tracer Cube20 egy sokoldalú hangszóró,
amely az erőteljes hangzást, a multifunkcionalitást és a feltűnő háttérvilágítást ötvözi, így korlátlan szórakozási lehetőségeket kínál. Bluetooth-szal, FM-rádióval, karaoke-val és gyorstöltéssel nélkülözhetetlen társává válik bármilyen buliban vagy mindennapi használatra.