Tracer Teddy Bear, RGB LED, 5 színtónus, 4 világítási mód, Szilikon, Vezeték nélküli, Éjszakai lámpa
Paraméterek
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Teljesítmény | 1 W |
| Tápellátás | Elem |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | 5 automatikus színtónus, 4 különböző világítási mód |
| Speciális jellemzők | Puha és kellemes tapintású (Összenyomható) |
| Fényforrás | 4 x 2835 RGB LED |
| Anyagfelhasználás | ABS, műanyag |
| Vezérlés | Nyomógomb, Nyomásra kapcsolható |
| Távirányító | Igen |
| Csomag tartalma | 1 x Éjszakai lámpa |
| Magasság | 16,3 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 10,3 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 170 g |
Leírás
A puha és kellemes tapintású anyagból készült, elbűvölő formájú vezeték nélküli éjszakai lámpa megnyugtató és biztonságos alvótársa lesz gyermekének.
- 5 automatikusan vagy érintésre változó színtónus
- 4 különböző világítási mód (gyengéd fehér fény, lassú és gyors színváltás, állandó szín)
- A mellékelt távirányítóval bárhol elhelyezhető
- A nem melegedő szerkezet puha műanyagból készült és biztonságos a gyermek számára
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.