Tracer Hi-Cube RGB Flow, GameZone, 20W, 2.1, RGB világítás, Bluetooth, 3,5 mm jack, Asztali hangszóró
Paraméterek
| Hangcsatorna | 2.1 |
| Hangteljesítmény | 20 W |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes és Vezeték nélküli |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Hangerőszabályzó, Basszus szabályzó, RGB világítás |
| Frekvencia | 35 - 20 000 Hz |
| Csatlakozók | Jack 3,5 mm |
| Vezeték nélküli interface | Bluetooth |
| Bluetooth típus | 5.0 |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 m |
| Vezérlés típusa | Tekerőgomb |
| Távirányító | Nem |
| Anyag | Műanyag, Fa |
| Csomag tartalma | 1 x Mélyláda, 2 x Front hangszóró |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Magasság | 24 cm |
| Szélesség | 20,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 19 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,23 Kg |
Leírás
Merüljön el a Tracer Hi-Cube készlet által kínált rendkívüli hangminőségben, és fedezze fel újra kedvenc dalainak egyedi hangzását. A Tracer Hi-Cube egy 2.1-es rendszerben működő multimédiás készlet – tökéletesen illeszkedik a kiváló minőségű és intenzitású hangzást kereső felhasználókhoz. Egyedülálló, játékra alkalmas dizájn és hibátlan hangzás a mélynyomóból és két műholdból, így ez a készlet minden zenerajongó kötelező darabja. A Tracer 2.1 Hi-Cube hangszórók a népszerű Gamezone termékcsalád részét képezik, amely azoknak a játékosoknak szól, akik értékelik a kiváló minőségű dizájn és a játékeszközök fejlett funkcióinak kombinációját.
• A műholdak és a mélynyomó kiváló minőségű anyagból készült.
• RGB háttérvilágítás.
• Tiszta, hibátlan hangzás.
• Bluetooth
RGB szivárványszínű háttérvilágítás
A Tracer Hi-Cube készlet egyedi megvilágításának köszönhetően fejezze ki stílusát és egészítse ki belső terét. Az elbűvölő, szivárványszínű RGB LED-es háttérvilágítás nemcsak tökéletes játékeszközzé varázsolja hangszóróit, hanem lenyűgöző dekorációt is, amely stílusossá teszi a belső teret. A Tracer Hi-Cube hangszórók RGB szivárványszínű háttérvilágítása kedvenc zenéivel kombinálva rendkívüli hangulatot teremt.
Élvezze a hibátlan hangzást
A Tracer Hi-Cube hangszórók összteljesítménye 20 W. A kiváló minőségű transzducerek használatának köszönhetően garantáljuk a tiszta, hibátlan hangzást, valamint a mély és magas hangok tökéletes visszaadását. A Tracer Hi-Cube készlet hibátlan hangzást és mély, intenzív basszust biztosít. A kiváló minőségű ház tisztább hangzást és a torzítások jobb csökkentését teszi lehetővé. Az erős, tiszta basszus hangzásáért felelős mélysugárzó nagyszerűen használható robbanások vagy lövések hangjának tükrözésére játék közben. Ezenkívül basszusvezérlőkkel is fel van szerelve, amelyek lehetővé teszik a hangzás beállítását az egyes zenei műfajokhoz.
Kiváló minőségű ház, bluetooth
A Tracer Hi-Cube készlet kereteit úgy tervezték meg, hogy fokozzák a hatékonyságukat és növeljék a hangerőt, ugyanakkor megőrizzék a modern, játékra tervezett dizájnt. A kiváló minőségű anyagokból készült nagy teherbírású ház hosszú éveken át biztosítja a tartósságot. Élvezze kedvenc dalai összes apró hangját. Ráadásul a díszlet kompakt – kisebb és nagyobb helyiségekben is tökéletesen elfér. A készletben található Bluetooth vezérlés javítja a használat kényelmét, lehetővé téve a hangszóró hangjának beállítását a kanapé elhagyása nélkül.