Tracer Foam Cleaner, LCD/TFT, 400 ml, Tisztító hab
Paraméterek
| Termék típus | Képernyőtisztító |
| Ürtartalom | 400 ml |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Felhasználási javaslat | Monitor, TV, Telefon, Egyéb kijelző |
| Magasság | 17,8 cm |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság / Mélység | 8 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,12 Kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.