Tracer Foam Cleaner, LCD/TFT, 200 ml, Tisztító hab
Paraméterek
| Termék típus | Képernyőtisztító |
| Ürtartalom | 200 ml |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Felhasználási javaslat | Billentyűzet, Egér, Számítógép ház |
| Magasság | 18,7 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 6,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,24 Kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.