Saturn ST-HC0367, 3W, 2000mAh, Digitális kijelző, Vezeték nélküli, Fehér, Hajvágó
Paraméterek
| Terméktípus | Hajvágó |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Teljesítmény | 3 W |
| Ház anyag | Műanyag |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Akkumulátor kapacitás | 2000 mAh |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Fehér |
| Vágáshosszúság | 0 - 12 mm |
| Akasztogyűrű | Igen |
| Mosható | Nem |
| Vezérlés típusa | Tolókapcsoló |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Töltési idő | 3.5 óra |
| Működési idő | 240 perc |
| Akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csomag tartalma | 1 x Hajvágó, 1 x Tisztitókefe, 4 x Formázófésű (3/6/9/12 mm) |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0.3 Kg |
Leírás
Saturn ST-HC0367 – Professzionális hajvágó otthoni és szalonhasználatra
A Saturn ST-HC0367 hajvágó tökéletes választás mindazok számára, akik precíz, gyors és kényelmes hajvágásra vágynak. Modern, fehér színű kialakítása letisztult megjelenést biztosít, miközben ergonomikus markolata kényelmes fogást nyújt hosszabb használat során is. A 3 W teljesítményű motor erős és megbízható működést garantál, így a készülék könnyedén megbirkózik akár a sűrűbb hajtípusokkal is.
Digitális kijelző és hosszú üzemidő
A Saturn ST-HC0367 hajvágó digitális kijelzővel van felszerelve, amelyen jól láthatóan megjelenik az akkumulátor töltöttségi szintje. A beépített 2000 mAh-s újratölthető akkumulátor hosszú időn keresztüli használatot biztosít, így nem kell a kábelekkel bajlódni vágás közben. A készülék gyorsan tölthető, így mindig készen áll a használatra, amikor szükség van rá.
Precíz vágás és egyszerű karbantartás
A hajvágó éles, rozsdamentes acél pengékkel rendelkezik, amelyek hosszú élettartamot és pontos vágási eredményt garantálnak. A vágási hossz könnyedén állítható, így személyre szabható minden frizura. A levehető pengék megkönnyítik a tisztítást, a mellékelt kefével pedig pillanatok alatt eltávolíthatóak a hajmaradványok. A Saturn ST-HC0367 ideális választás azoknak, akik professzionális eredményt szeretnének elérni otthon, kompromisszumok nélkül.
Jellemzők:
- Teljesítmény: 3 W
- Lítium akkumulátor: 2000 mAh
- Digitális kijelző
- Megállás nélküli működés: 240 perc
- Töltési idő: 3,5 óra
- 4 vezetőfésű (3/6/9/12 mm)