Rexel Secure X6, 10 liter, Konfetti vágás, P-4 DIN, 6 lap, Fekete, Iratmegsemmisítő
Paraméterek
| Adagoló kapacítás | 6 lap/aprítás |
| Kosár kapacitás | 10 l |
| Vágás típusa | Konfetti |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Könnyen üríthető, Halk működés, Betekintési ablak, Manuális hátra- és előremenet funkció |
| Speciális jellemzők | Elakadásmentes technológia |
| Megsemmisíthető anyag | Papír, Tűzőkapocs, Gémkapocs |
| Áramfogyasztás | 100 W |
| Zajszint | 68 dBA |
| Vágási kapacitás (80 g/m²) | 6 lap |
| Vágási kapacitás (70 g/m²) | 7 lap |
| Adagolónyílás szélessége | 220 mm |
| Működési idő | 3 perc |
| Biztonsági szint | P-4 DIN |
| Vágott darab méret | 4x40 mm |
| Csomag tartalma | 1 x Rexel Secure X6 Iratmegsemmisítő |
| Méretek | 320 x 300 x 170 mm |
| Súly | 3,3 Kg |
Leírás
A Rexel Secure iratmegsemmisítő termékcsalád ideális otthoni használatra a személyes és bizalmas információkat tartalmazó dokumentumok megsemmisítéséhez. A Secure X6 iratmegsemmisítő max. 6 A4 lapot (80g/m2) semmisít meg egyszerre P-4 (4x40mm) konfetti darabokra. Ez a konfetti iratmegsemmisítő kompakt méretének köszönhetően tökéletes otthoni irodákba. Kényelmesen elfér bármely íróasztal alatt, így személyes irodai használatra is ideális. 10L kapacitású hulladéktartállyal.
Jellemzők
- Egyszerre 6x A4 lap (80g/m2) megsemmisítéséhez
- Konfetti vágás (P-4 DIN biztonsági szint)
- 10L (100 A4 lap) kapacitású hulladéktartály leemelhető tetővel és betekintő ablakkal a telítettség nyomon követésére
- Csendes iratmegsemmisítés < 70 dbA zajszint
- Tűzőkapcsot és gémkapcsot is megsemmisít
- 3 perces folyamatos működési idő
- Manuális hátra- és előremenet funkció
- 2 év garancia, 2 év vágókés garancia