Remington S7300, Wet 2 Straight, 15 W, 140-230°C, Hőszabályozás, Kék, Kerámia hajvasaló
Paraméterek
| Teljesítmény | 15 W |
| Termék típus | Hajvasaló |
| Hajformázó lap anyaga | Kerámia |
| Használat | Száraz és nedves hajon |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 140 - 230 °C |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Kék |
| Funkciók | Elforgatható tápkábel, Turbóhő funkció, Hőmérsékletzár funkció, Automatikus feszültség illeszkedés |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás |
| Felmelegedési idő | 15 másodperc |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LCD (Aktuális hőmérséklet kijelző) |
| Vezérlés típusa | Nyomógomb |
| Kábel hosszúság | 2,5 m |
| Csomag tartalma | 1 x Hajvasaló, 1 x Hőálló táska |
| Vasalási felület mérete | 110 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 558 g |
Leírás
Remington S7300, Wet 2 Straight, 15 W, 140-230°C, Hőszabályozás, Kék, Kerámia hajvasaló
A Remington Wet2Straight egy nélkülözhetetlen többfunkciós hajápolási eszköz. Segít a reggeli rutin feladataidban, ezáltal drága időt és energiát takarít meg számodra.
Speciálisan törülközővel megszárított hajon történő használatra van kifejlesztve, így - hála ennek a szuper sima megjelenést kölcsönöző, egyszerre szárító és simító innovatív eszköznek - megszabadulhatsz a hajmosás utáni hajszárítástól.
Egyszerűen a szokott módon végezd a törülközővel megszárított hajad simítását, és hagyd a többi munkát a készülékre - amikor ráhelyezed a felfűtött lapokat a hajadra és végig simítod a tincseket a tövüktől a hajvégekig, a fölös víz elpárolog a speciálisan kialakított szellőzőkön, így a készülék húzás közben ügyesen megszárítja és kisimítja a hajat.A hosszabb, 110 mm-es rugalmas lapok formázás közben egyenletes nyomást fejtenek ki a hajra,
ezáltal a készülék gubancoktól mentes, professzionális eredményt biztosít, továbbá a rövid felfűtési ideje különösen hasznos ha sietned kell. A Remington Wet2Straight az egyetlen eszköz, amire szükséged van tartós és pillanatok alatt elkészíthető gyönyörű sima loknik kreálásához.
Főbb jellemzők
- Gyors frizurakészítés. Nincs szükség hajszárításra.
- Gubancoknak ellenálló mikrokondicionálókkal impregnált továbbfejlesztett kerámialapok
- Nedves és száraz használat
- 140°C és 230°C közötti 10 fokozatú digitális hőmérséklet kijelző
- 15 másodpercen belül üzemkész – ekkor hangjelzést ad
- Hosszabb, 110mm-es lapok
- A frizura elkészítése közben a hajra egyenletes nyomást kifejtő rugalmas lapok
- 60 perc elteltével önműködően kikapcsol
- Turbóhő funkció
- Hőmérsékletzár funkció
- Hőálló tartóneszesszer
- Automatikus feszültség illeszkedés
- Körbeforgó hálózati kábel
Az újgenerációs kerámia lapok, hőre aktiválódó, a haj begöndörödését gátló mikro kondicionáló technológiával rendelkeznek, ezáltal hosszan tartó, gyönyörű hajad lehet!
Nedves haj esetén optimális eredmények eléréséhez a hajad típusától függően magasabb, legalább 200°C-os hőmérsékletet használj. Az innovatív turbo boost funkció azonnali magas hőmérsékletet eredményez, amikor éppen szükséged van rá, ideális különösen vastag vagy göndör haj esetén, és segít a frizurád tartósságának növelésében.