Remington D5707, Curl & Straight Confidence, 2200 W, Ionos, Hideg levegő funkció, Diffúzor, Fekete-Bronz, Hajszárító
Paraméterek
| Hőmérséklet fokozat | 3 fokozat |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Sebességfokozatok | 2 fokozat |
| Hideg levegő funkció | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete-Bronz |
| Funkciók | Diffúzor, Akasztógyűrű |
| Összecsukható | Nem |
| Beépitett kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Kapcsológomb |
| Tápellátás | 220-240 V / 50 Hz |
| Kábel hossza | 2,5 m |
| Csomag tartalma | 1 x Hajszárító, 1 x Diffúzorfej |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,85 Kg |
Leírás
Curl & Straight Confidence hajszárító
A Remington Curl & Straight Confidence hajszárítónak köszönhetően sosem volt még ilyen egyszerű a haj formázása.
A 3 cserélhető fej segítségével mindenkor magabiztosan végezheted a tökéletes megjelenés kialakítását. Kreálj szalon minőségű, ruganyosra beszárított hajat a minimális technikai fortélyt igénylő, mégis maximális eredményt biztosító egyedi hullámosító fejjel és a készülékhez csomagolt 45 mm-es hajformázó kefével. A körkefe tökéletesen illeszkedik a speciális fúvófejhez, így a hullámos loknik kialakítása gyerekjáték. Ha odáig vagy a lágy, sima hajért, akkor használd az extra széles, keskeny simító fúvókát, míg a természetes göndör, laza hullámok kialakításához egy további diffúzor tartozék is a rendelkezésedre áll a hajad természetes göndörségének vagy hullámosságának fokozásra.
Erős, 90 km/órás légáramlási sebessége és kerámia rácsa következtében a Curl & Straight Confidence hajszárítóval profi szárítást érhetsz el. Mivel a hő és a levegő eloszlása egyenletesen történik, így olyan kiemelkedően szép frizurákat tudsz megvalósítani vele, melyek magabiztos stílust kölcsönöznek neked.
A szárító ionos kondicionálásának köszönhetően egészséges hatású, bársonyos, fényes hajad lehet. Mivel a gubancoktól mentes, fényes haj érdekében 90%-al több iont bocsát ki*, így pillanatok alatt sima és fényes megjelenést alakíthatsz ki vele. Miután elkészültél a csodás frizurád beszárításával, a hideglevegő fúvó gombbal tudod fixálni azt.
A Curl & Straight Confidence hajszárító kevesebb zajt kibocsátó*, könnyűsúlyú készülék, mely lehetővé teszi, hogy igazán kényelmesen alakítsd ki az óhajtott frizurát.
Egyszerű formázás és szárítás
A Curl & Straight Confidence hajszárítónk egyedi hullámosító fúvókával és 45 mm-es hajformázó kefével rendelkezik, melyek segítségével könnyedén tudsz ruganyosra szárított tincseket kreálni. A speciális tervezésű forma azt jelenti, hogy a fúvóka tökéletesen ráillik a kefére, így kevesebb technikai tudást igényel az imádott külső megszerzése.
Fényes, bársonyos tapintású haj
Élvezd a 90%-al több iont kibocsátó* ionos kondicionálás által biztosított gubancoktól mentes, fénylő haj előnyeit. A készülék használatával az egészséges fényű, bársonyos hajat egyszerűen alakíthatod ki. A Curl & Straight Confidence hajszárító extra széles, keskeny simító fúvókával is rendelkezik, segítségével precíz simítás érhető el szárítás közben.
Nagy teljesítmény, gyors szárítás
Mindegy, hogy gyorsan akarod szárazra fújni a hajad, vagy hullámosra beszárított frizurát készítenél, a Curl & Straight Confidence hajszárítóval mindenkor gyors és hatásos eredményt érhetsz el. A 90km/órás erőteljes légáramlásnak és a 2200 W-os nagy teljesítménynek köszönhetően profi hajformázást végezhetsz a készülékkel.
Főbb jellemzők
- Egyedülálló szűkítő fej kialakítás: megkönnyíti a haj formázását
- 45 mm átmérőjű körkefe, mely a szűkítőfejhez pontosan illeszkedik
- Teljesítmény: 2200 W
- 90 km/h fúvási sebesség, a gyors hajszárítás érdekében
- Ionos kondicionálás: 90%-kal több ion*
- Ionos folyamatot jelző LED
- Könnyű súly
- 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
- Turbo Boost funkció a gyors hajszárításért
- Kerámia bevonatú gyűrű a levegő kimeneti nyíláson
- Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
- Diffúzor: a haj volumenének növelésére
- A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
- Akasztófül