Remington CI6X10, Pro Tight, 25 W, 10 mm, Max 220°C, Hőszabályozás, Fekete, Kerámia-Turmalin hajsütővas
Paraméterek
| Teljesítmény | 25 W |
| Termék típus | Hajsütővas |
| Hajformázó lap anyaga | Kerámia, turmalin bevonattal |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Forgatható tápkábel, Gyors felmelegedés, Hőmérséklet-szabályozás |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Tápellátás | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Csomag tartalma | 1 x Hajsütővas, 1 x Hőálló táska, 1 x Hővédő kesztyű |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 414 g |
Leírás
Remington CI6X10 Pro Tight
Sűrű, spirálos fürtökre vágysz? Akkor a 10 mm-es titánkerámia bevonatú Pro Tight Curl hajsütővas a tökéletes választás számodra. Az ultrakeskeny hajsütővas lehetővé teszi a gyűrűs göndör fürtök kialakítását.
Négyszeres védőbevonat* antisztatikus, kerámia, turmalin-ionos és speciális finomra csiszolással kialakított felület
A Pro Tight Curl 10mm-es titán kerámia hajsütővas négyszeres védőrétege* antisztatikus, kerámia, turmalin ionos és sima siklást biztosító bevonatokkal ruganyos, csillogó, fényes göndör fürtöket biztosít.
Digitális hőmérséklet-szabályozás LCD kijelzővel
Könnyen kiválaszthatod a tökéletes hajformázási hőmérsékletet a digitális hőmérséklet szabályzó és az LCD kijelző segítségével, valamint 10 különböző beállítás közül választhatsz 130°C és 220°C között a változatos stílusok kialakításához.
Főbb jellemzők
- 10 mm átmérőjű kialakítás a szoros, definiált hullámokhoz
- Titán-kerámia bevonat
- Négyszeres védelem*: antisztatikus, kerámia, turmalin-ionos, speciális finomra csiszolással kialakított felület
- 30 másodperces felmelegedés
- Digitális hőmérséklet-szabályozás LCD kijelzővel
- 10 hőmérséklet-beállítás fokozat 130-220 °C között
- Be- és kikapcsoló gomb és hőmérséklet-szabályozó tárcsa
- Automatikus biztonsági kikapcsolás 1 óra működés után
- Körbeforgó hálózati kábel
- A sütővas vége hideg marad
- Automatikus feszültségilleszkedés
- Hőálló kesztyű