Remington CI53W, Shine Therapy, 42 W, 25 mm, Max 210°C, Hőszabályozás, Fehér, Kerámia hajsütővas
Paraméterek
| Teljesítmény | 42 W |
| Termék típus | Hajsütővas |
| Hajformázó lap anyaga | Kerámia |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Forgatható tápkábel, Gyors felmelegedés, Hőmérséklet-szabályozás |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Tápellátás | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőfény |
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Kábel hosszúság | 1,8 m |
| Csomag tartalma | 1 x Hajsütővas, 1 x Hőálló táska, 1 x Hővédő kesztyű |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 537 g |
Leírás
Remington CI53W Shine Therapy kúpvas - Shine Therapy kondicionáló technológiával
Ez a forradalmian új kúpvas hőre aktiválódó, kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs kerámia bevonat alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami gyönyörű fényes hajat biztosít a hajszálak tövétől egészen a végekig.
A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz, mindezek a hajat egészségesebbé és fényesebbé teszik.
Főbb jellemzők
- Újgenerációs kerámia lapok, hőre aktiválódó, marokkói argánolajos hidratáló mikro kondicionáló technológiával
- Speciális kúpvas kialakítás
- Maximális hőmérséklet beállítás: 210°C
- Változtatható hőmérséklet beállítás
- Félperces, gyors felmelegedés
- Ki-, bekapcsoló gomb
- Készenléti állapotot jelző LED
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Hőálló táska
- Körbeforgó vezeték
Mi az az argánolaj?
Az argánolaj úgy működik, mint egy hagyományos olajos kezelés - ha használjuk, a kezelt bőrfelület vagy hajtincs azonnal ragyogni kezd, ha pedig rendszeresen használjuk, akkor hosszútávon meg lehet oldani vele a különféle bőrproblémákat, illetve az egyéb hajgondokat is.
Egészen kicsik az argánolaj molekulái, ezért nagyon hatékonyan be tudnak hatolni a haj teljes szerkezetébe, így azt belülről is képesek ápolni. Vagyis az argánolaj nemcsak sima fényt ad a hajnak, hanem segít abban, hogy a hajszálak szerkezetét alapvetően javítsa, hogy fiatalítsa és hidratálja belülről a teljes hajszálat. Ráadásul tápláló E és F vitaminokat is tartalmaz.
Az argánolaj tehát tökéletes kiegészítője a hajnak.
Néha folyékony aranynak is nevezik az argánolajat, amelyet az argánfa gyümölcséből vonják ki, ami túlnyomórészt Marokkóban terem.