PowerA Solo Charging Station, PlayStation 5, DualSense, Fekete-Fehér, Kontroller töltőállomás
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller töltő |
| Playstation 5 kompatibilis | Igen |
| Támogatott eszközök száma | 1 |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete-Fehér |
| Funkciók | Töltésjelző |
| Védelmi jellemzők | Autamtikus kikapcsolás |
| Kompatibilis kontroller | Sony PlayStation 5 DualSense kontroller |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED Jelzőfény |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x Töltőállomás, 1 x Hálózati adapter |
| Magasság | 9 cm |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság / Mélység | 4.4 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,2 Kg |
Leírás
Töltse fel DualSense vezeték nélküli vezérlőjét a hivatalosan engedélyezett töltőállvánnyal.
A töltés pofonegyszerű – Egyszerűen csatlakoztassa a töltőadaptert a DualSense micro-USB portjához, helyezze a vezérlőt az állványra, hogy a LED-alap kivillanjon, jelezve a töltési szintet. Győződjön meg arról, hogy kontrollere mindig játékra készen áll, mivel stílusosan töltődik a PS5 konzolja mellett.
- DualSense kontroller kompatibilis
- Lepattintható kialakítás
- Soha ne aggódjon az akkumulátor lemerülése miatt
- Töltésjelző
- Hivatalos PlayStation licenctermék
Youtube videók
Csatolt dokumentumok
Miért vásároljon hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.