PowerA Protection TravelCase, Nintendo Switch 2, Integrált állvány, Official, Fekete, Konzol védőtok
Paraméterek
| Terméktípus | Konzol Utazó táska |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Beépített játékállvány, Beépített játéktároló, Hordozófogantyú |
| Speciális jellemzők | Párnázott képernyővédő, Öntött belső filc bélés |
| Licenc | Hivatalos Nintendo licenc |
| Anyagfelhasználás | Szövet, Filc |
| Csomag tartalma | 1 x Konzol táska |
| Magasság | 4,8 cm |
| Szélesség | 17,3 cm |
| Hosszúság / Mélység | 26 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,27 Kg |
Leírás
Vidd magaddal Nintendo Switch 2 konzolodat minden kalandodra a PowerA hivatalosan engedélyezett védőtokkal. Ez a tok masszív külső héjjal, cipzárhúzóval és puha béléssel ellátott, formázott belsővel rendelkezik, hogy megvédje Nintendo Switch 2 konzolodat útközben. Tárolj 9 játékkártyát és 2 microSD Express kártyát a beépített játékkártya-tartóban. Ráadásul további funkciókkal is rendelkezik, mint például egy hálós kiegészítőzseb, integrált játékállvány és párnázott képernyővédő.
- Nintendo család kompatibilitás: Működik a Nintendo Switch rendszerrel: Nintendo Switch 2, Nintendo Switch és Nintendo Switch – OLED modell
- Megbízható védelem: Gondoskodjon rendszere biztonságáról útközben a strapabíró külső héjnak köszönhetően, amely cipzárhúzóval és puha, plüss béléssel ellátott, formázott belsővel rendelkezik, amely tökéletesen illeszkedik a rendszeréhez.
- Játékkártya-tárolás: 9 játékkártya és 2 microSD Express kártya biztonságos tárolására alkalmas*
- Integrált játékállvány: Hajtsa ki a praktikus játékállványt, és élvezze az asztali módot könnyedén
- Párnázott képernyővédő: A játékállvány párnázott képernyővédőként is funkcionál, amikor a rendszer a tokban van.
- Kiegészítőknek való hely: Hálós zseb apró kiegészítőknek, például Joy-Con 2 csuklópántoknak, fülhallgatóknak és töltőkábelnek*
- Utazófogantyú: A tok tetején található gumírozott fogantyú megkönnyíti a megfogást és az utazást
- Hivatalosan licencelt: A PowerA termékek a Nintendo szigorú tesztelési és értékelési folyamatain estek át, hogy biztosítsák a kompatibilitást a Nintendo Switch 2 rendszerrel.
- Korlátozott garancia: 2 év korlátozott garancia
- *A Nintendo Switch 2 rendszer, a Nintendo Switch, a Nintendo Switch OLED modell, a játékkártyák, a Joy-Con 2 csuklópántok és az egyéb kiegészítők nem tartozékok.
Miért vásárolj hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.