PowerA Protection Case, PlayStation Portal, Official, Fekete, Konzol védőtok
Paraméterek
| Terméktípus | Konzol védőtok |
| Termék szín | Fekete |
| Speciális jellemzők | Töltőkábel áteresztés, Hálós tartozék tároló |
| Licenc | Hivatalos PlayStation licenc termék |
| Csomag tartalma | 1 x Konzol védőtok |
| Magasság | 7,2 cm |
| Szélesség | 15,4 cm |
| Hosszúság / Mélység | 33,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,44 Kg |
Leírás
Élvezze a játékot, és tartsa biztonságban PlayStation Portal™ eszközét bárhová is megy, a hivatalosan engedélyezett PowerA Protection Case for PlayStation Portal Remote Player tokkal.
Főbb jellemzők
- Tárolás és védelem – A robusztus külső burkolat, az öntött belső és a kettős cipzáros húzók védelmet nyújtanak a PlayStation Portal™ számára
- Töltőkábel áteresztés – Lehetővé teszi a töltőkábel csatlakoztatását a PS portálhoz, miközben a tokban tárolja
- Képernyővédelem – Párnázott képernyővédő, hálós tartozéktartó zsebbel az apró tartozékok tárolására
- Hordozó fogantyú – Könnyen hordozhatja a védőtokot a tok tetején található fogantyúval
- Hivatalos PlayStation licenc
Miért vásárolj hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.