PowerA Protection Case, Nintendo Switch, Fortnite: Peely Victory Royale, Konzol védőtok
Paraméterek
| Terméktípus | Konzol táska |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| Termék szín | Fortnite Brand |
| Funkció | Beépített játékállvány, Beépített játéktároló |
| Speciális jellemzők | Masszív külső héj, Gumírozott fogantyú, Öntött belső filc bélés, Cipzáras hálós tároló |
| Anyagfelhasználás | Szövet, Filc, Gumi |
| Csomag tartalma | 1 x Konzol táska, 1 x Bónusz virtuális elem kód (Rocket Rodeo) |
| Magasság | 4,8 cm |
| Szélesség | 16,3 cm |
| Hosszúság / Mélység | 26 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,27 Kg |
Leírás
Vigye magával Nintendo Switch-jét útközben ezzel a robusztus kompakt tokkal, amelyet úgy terveztek, hogy kézi üzemmódban is elférjen a konzolon.
- Bónusz virtuális elem kódot tartalmaz (Rocket Rodeo)
- Masszív külső héj gumírozott fogantyúval és tartós kettős cipzárral
- Beépített játékállvány az asztali módhoz
- Öntött belső filc béléssel és cipzáras hálós tárolóval mindkét rendszerhez illeszkedik
- A beépített párnázott képernyővédő fedél kilenc játékkártya számára tartalmaz játéktárolót
- Hivatalosan a Nintendo licence, kétéves korlátozott garanciával – látogassa meg a PowerA.com/Support webhelyet
Miért vásároljon hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.