PowerA MOGA, Mobile Clip, Playstation 5, Playstation 4, Mobile, Official, Fekete, Kontroller tartókar
Paraméterek
| Terméktípus | Mobil tartókar |
| Mobil/Android kompatibilis | Igen |
| Mobil/iOS kompatibilis | Igen |
| Playstation 4 kompatibilis | Igen |
| Playstation 5 kompatibilis | Igen |
| Termék szín | Fekete |
| Funkciók | Frissített kettős reteszelő, Összecsukható |
| Kompatibilis mobiltelefon | Univerzális (Maximális szélesség - 79 mm) |
| Kompatibilis kontroller | PlayStation DualShock, PlayStation DualSense kontroller |
| Csatlakozás | Vezeték nélküli |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Szélesség | 65 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Súly | 110 g |
Leírás
Ugorj bele a mobiljátékba ezzel a szakszerűen megtervezett telefontartó segítségével, amelyet úgy terveztek, hogy illeszkedjen a DualSense és a DualShock 4 vezeték nélküli kontrollerhez.
- Engedd szabadjára a kontrollerrel kompatibilis mobil Playstation játékokat egy robusztus MOGA Gaming Clip segítségével
- DualSense és DualShock 4 vezeték nélküli vezérlőhöz tervezve
- A kettős záródású csuklópontok a telefon ergonomikus elhelyezéséhez igazodnak
- Fogja meg és rögzítse telefonját gumírozott bilincsekkel
- Kiváló minőségű anyagokból készült a stabilitás és a tartósság érdekében
- A legtöbb mobiltelefonhoz használható: maximális szélesség 3,12 hüvelyk (79 mm)
- Összecsukható a könnyű szállítás érdekében, ha menet közben játszol
- Hivatalosan PlayStation licenctermék
Miért vásároljon hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.