PowerA Wireless, Nintendo Switch/Switch 2, Official, Hungry Yoshi, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Csatlakozófelület | Bluetooth |
| LED háttérvilágítás | Nem |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| Programozható gombok | Nem |
| Vibráció | Nem |
| Tápellátás | Elem |
| Termék szín | Többszínű |
| Funkció | Intuitív Nintendo gombelrendezés, Súrlódáscsökkentő gyűrűk |
| Speciális jellemzők | Mozgásvezérlők |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
| Akkumulátor típus | AA elem |
| Becsült játékidő | Akár 40 óra |
| D-Pad | Igen (1 db) |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen (2 db) |
| Trigger (Ravasz) | Igen (2 db) |
| Ütköző gombok | Igen (2 db) |
| Funkció gombok | 11 db |
| Összes gomb | 15 db |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőfény |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x Kontroller |
| Magasság | 5,7 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,3 Kg |
Leírás
A hivatalosan engedélyezett PowerA vezeték nélküli Nintendo Switch kontroller sok kiemelkedő tulajdonsággal rendelkezik.
- Vezeték nélküli kontroller Bluetooth 5.0-val
- LED jelzőfény
- Ergonomikus kialakítás – kényelmes hosszú játékmenetekhez
- Rendszergombok váltása (+, -, Kezdőlap, Rögzítés)
- Bal/jobb váll gombok és kioldók (L/R/ZL/ZR)
- Két precíziósan hangolt analóg bot
- Nyolcirányú D-pad
- Nintendo ABXY gombelrendezés (nagyobb, mint a Joy-Con)
- Nintendo Switch / Lite / OLED, Nintendo Switch 2 kompatibilis
- Hivatalos Nintendo licenctermék
- AA elemmel működik – akár 40 órán keresztül is játszhat
- Nem támogatja az IR kamerát, a mozgásvezérlőket vagy az Amiibo NFC-t
Játék és játék
A vezeték nélküli Nintendo Switch-vezérlők új termékcsaládja AA elemmel működik, amely akár 40 órányi játékidőt biztosít. Ez az igazi vezeték nélküli szabadság.
Mozgásvezérlés
Élvezd a szuper mókás, intuitív mozgásvezérlést a Nintendo Switch-hez. Ezekkel az érzékeny vezérlőkkel balra vagy jobbra döntve irányíthatod a versenyzést, a sorsodat és a játékodat.
Intuitív vezérlőelrendezés
Vesd bele magad az akcióba egy olyan kontrollerrel, amely ismerős, intuitív gombelrendezést és páratlan ergonomikus kényelmet biztosít. Ez kevesebb tanulást és több játékot jelent.
Dizájn és stílus
A szemed gyönyörködni fog az éles, színes dizájnban, amely életre kelti kedvenc játékaidat és karaktereidet. A világszínvonalú művészek által tervezett vezérlők olyan gyönyörűek, hogy legszívesebben mindet összegyűjtenéd.
Miért vásároljon hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.