PowerA Advantage Wired, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Hall-Effect, Arctic Ice, Vezetékes kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Csatlakozófelület | USB |
| LED háttérvilágítás | Nem |
| PC kompatiblis | Igen |
| Programozható gombok | Igen |
| Vibráció | Igen |
| Xbox One kompatiblis | Igen |
| Xbox Series X|S kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fehér |
| Funkció | 2 leképezhető játékgomb, Fejhallgatóval kompatibilis |
| Speciális jellemzők | 3-utas kioldózárak, Súrlódáscsökkentő gyűrűk, Dual Rumble Motors, Impulzus triggerek |
| Technológia | Hall-Effect modulok |
| Licenc | Hivatalos Microsoft licenctermék |
| Csatlakozók | USB Type-C, Jack 3.5 mm |
| D-Pad | Igen (1 db) |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen (2 db) |
| Trigger (Ravasz) | Igen (2 db) |
| Ütköző gombok | Igen (2 db) |
| Kioldózár | Igen (2 db) |
| Funkció gombok | 11 db |
| Konfigurációs szoftver | PowerA Gamer HQ App |
| Anyagfelhasználás | Műanyag, Gyémántmintás markolat |
| Csomag tartalma | 1 x Kontroller, 1 x USB kábel |
| Magasság | 5,8 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,2 Kg |
Leírás
Emeld magasabb szintre a játékodat a PowerA Advantage vezetékes kontrollerrel Xbox Series X|S konzolhoz. Xbox licenccel, Hall-effektusú hüvelykujjkarokkal, programozható fejlett játékgombokkal és 3 állású zárakkal.
- Mostantól Hall-effektus modulokkal – Az érintőkarokban található érintésmentes mágneses érzékelők gördülékenyebb, profi szintű érzetet biztosítanak, elősegítve a pontosságot és a tartósságot.
- Fejlett játékgombok – Szerezz előnyt a versenytársakkal szemben két programozható gombbal, amelyeket menet közben, játék közben is programozhatsz
- 3 állású ravaszzárak – Állítsa be a ravaszok kioldási távolságát három különböző pozícióban, hogy gyorsabb akciókat hajtson végre kedvenc FPS játékaiban, vagy teljes gázzal haladjon egy csúcskategóriás versenyautóban.
- Kettős rezgőmotorok – Emeld a játékélményt a következő szintre, tapintható visszajelzést és érzéseket biztosítva, amelyek életre keltik virtuális világaidat.
- Magával ragadó impulzusindítók – Beépített motorok segítségével reaktív morajlásérzetet biztosít, így átélheted a játék akcióját*
- Extra hosszú USB-C kábel – 3 méteres távolságot biztosít a rövidebb kábelekhez képest nagyobb kényelem és rugalmasság érdekében
- Ergonomikus kialakítás – Könnyű és kényelmes, gyémántmintás markolattal a hosszú játékmenetekhez
- Sima vezérlés – Precízen hangolt analóg karok és beágyazott súrlódásgátló gyűrűk a kiváló vezérlésért
- Fejhallgató-kompatibilis – Csatlakoztassa kedvenc 3,5 mm-es fejhallgatóját a sztereó fejhallgató-csatlakozón keresztül
- Hivatalosan licencelt - Xbox Series X|S konzolra, Xbox One-on és Windows 10/11-en is működik
- PowerA Gamer HQ alkalmazás – Teszteld és kalibráld a kontrolleredet az ingyenes hivatalos alkalmazással
- 2 év korlátozott garancia
- *Az Impulse Trigger kompatibilitás játékonként eltérő.
Csatolt dokumentumok
Miért vásárolj hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.