PDP Victrix Pro BFG, Xbox Series X|S, PC, Dolby Atmos, Programozható, Moduláris, eSport, Fehér, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Mobil/Android kompatibilis | Igen |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Mobil/iOS kompatibilis | Igen |
| LED háttérvilágítás | Nem |
| PC kompatiblis | Igen |
| Programozható gombok | Igen |
| Smart TV kompatibilis | Igen |
| Vibráció | Igen |
| Xbox One kompatiblis | Igen |
| Xbox Series X|S kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Fehér |
| Funkció | Teljesen testreszabható, Hair Trigger, 6 gombos harci pad |
| Speciális jellemzők | Dupla vibrációs motor, Beépített hangvezérlő (3D audio), Érintőpad |
| Csatlakozók | USB Type-C, Jack 3.5 mm |
| Hardver | 500 MHz-es kétmagos ARM-7 Victrix szabadalmaztatott MCU |
| RF vezeték nélküli adó-vevő | 2,4 GHz-es, kétmagos Victrix szabadalmaztatott SOIC |
| Beviteli késleltetés | 5 ms |
| Gombok | Nagy reakcióképességű elasztomer membrán (standard modul), alacsony csillapítású mikrokapcsoló (FG modul) |
| Érintőpad | Igen (Playstation 5 szabvány) |
| Audio támogatás | 4 pólusú fejhallgató-csatlakozó, Dolby Atmos |
| Akkumulátor kapacítás | 2000 mAh |
| Működési idő | akár 20 órás |
| D-Pad | Igen (1 db) |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen (2 db) |
| Trigger (Ravasz) | Igen (2 db) |
| Ütköző gombok | Igen (2 db) |
| Kioldózár | Igen (2 db) |
| Funkció gombok | 10 db |
| Konfigurációs szoftver | Victrix Control HUB |
| Anyagfelhasználás | ABS hőre lágyuló polimer, Lézerrel maratott textúra |
| Csomag tartalma | 1 x Kontroller, 1 x USB kábel, 1 x Mesterlövész stick, 1 x cserélhető analóg stick, 2 x Súrlódáscsökkentő gyűrű, 2 x D-Pad fej, 1 x Hordozó tok, 6 gombos harci pad |
| Magasság | 6 cm |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,3 Kg |
Leírás
Játékra készült. Nem számít, mit jelent a „BFG” a Pro BFG-ben, ez a moduláris vezérlő úgy készült, hogy nyerjen: nyerjen hétköznapi meccseket vagy e-sport versenyeket. A játékstílusodhoz igazodó és rengeteg testreszabható opcióval teli Pro BFG vezeték nélküli kontroller az Xbox és a PC-s játékok új szabványa.
Végső modularitás
Készítsd el a végső, személyre szabott vezérlőt. A megfordítható bal oldali modul lehetővé teszi mind a szabványos Microsoft® botkormányok, mind az eltolt botkormányok használatát. A verekedős játékok rajongói használhatják a Fight Pad modult, amely a jobb botot hat mikrokapcsolós gombbal helyettesíti. A D-pad, az Analog Stick Caps és az Analog Stick Gates szintén cserélhető.
Teljesen testreszabható
Négy hozzárendelhető hátsó gomb a felhasználó által konfigurálható profilokkal: A játékosok a profilgombbal menet közben is leképezhetik a hátsó gombokat, és akár 3 egyedi profilt is készíthetnek a gombok leképezéséhez. Szabadalmaztatott többállású kuplungkioldók: Az 5 különböző megállási ponttal büszkélkedő, szabadalmaztatott kioldók lehetővé teszik a játékosok számára, hogy a ravasz meghúzását saját ízlésükhöz igazítsák. A testreszabással kapcsolatos további információkért lásd a Felhasználói kézikönyvet.
Dolby Atmos Audio
Halld az ellenséged mielőtt ő meglátna téged a beépített Dolby Atmos hangzással. A térbeli hangzás körülvesz, mi növeli a játékélményedet. Alacsony késleltetés, hang- és különböző EQ profilok beállítási lehetőségeinek köszönhetően úgy fogod érezni mintha benne lennél a játékban.
Teljes vezeték nélküli és vezetékes kompatibilitás
A játékhoz több módon is csatlakozhatsz, vezeték nélkül USB-A mini dongle vagy Bluetooth kapcsolattal. Amennyiben versenyre készülsz, csatlakoztasd a kontrollert vezetékeen az USB Type-C porton keresztül.
Victrix Control HUB alkalmazás
Töltsd le a Control Hub alkalmazást és programozd a hátsó gombokat, képezd le újra az előlapi gombokat, állítsd be a holt zónákat, futtass diagnosztikát és konfigurálj még sok mást!
Jellemzők:
- Processzor: 500 MHz-es kétmagos ARM-7 Victrix szabadalmaztatott MCU, firmware frissíthető
- Kompatibilitás: Xbox Series X|S, Xbox One, PC, iOS és Android mobileszközök, támogatott Smart TV-k, Mac, felhőalapú streaming szolgáltatá
- Kapcsolódás: Vezeték nélküli (USB-A mini dongle), vezetékes (A-típusú USB-C típusú kábel) és Bluetooth
- RF vezeték nélküli adó-vevő: 2,4 GHz-es, kétmagos Victrix szabadalmaztatott SOIC
- Beviteli késleltetés: 5 ms
- Gombok: Nagy reakcióképességű elasztomer membrán (standard modul), alacsony csillapítású mikrokapcsoló (fightpad modul)
- Audio támogatás: 3,5 mm-es 4 pólusú fejhallgató-csatlakozó, Dolby Atmos
- Akkumulátor: 2000 mAh (akár 20 óra élettartam, a használati profiltól függően)
- App támogatás: Testreszabás, gombleképezés, kalibrálás, diagnosztika és firmware frissítések
- Kábelhosszúság: 3M
- Cserélhető vezérlőmodulok: Szabványos akciógomb-elrendezés és 6 gombos harci pad elrendezés
- Bal analóg stick modul: Xbox offset botok vagy egymás melletti botok, forgathatók
- Vezérlő test anyaga: Nagy merevség, nagy hajlítási szilárdságú ABS hőre lágyuló polimer
- Clutch Triggers™: Állítható, Hair Trigger móddal (szabadalmazott)
- Moraj: Rumble motorok és impulzus triggerek
Youtube videók
Miért vásároljon hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.