Paladone Silicone Light, Peppa Pig, Licensed, 15 cm, Akkumulator, USB, Szilikon, Éjjeli lámpa
Paraméterek
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Rózsaszín |
| Funkciók | Általános világítás, Éjszakai világítás, Dekoráció |
| Licenc | Hivatalos Peppa Pig licencelt termék |
| Anyag | Szilikon |
| Csomag tartalma | 1 x Paladone Silicon Light lámpa, 1 x USB kábel |
| Magasság | 17 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság / Mélység | 15 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 498 g |
Leírás
Peppa Pig: Ismerd meg gyermeked új lefekvés előtti barátját. A Peppa Pig SquishyGlo szilikon lámpa puha, pépes textúrájú, ami szórakoztatóvá és megnyugtatóvá teszi az elalvást. Egyszerűen koppints Peppára a bekapcsoláshoz vagy a fényerő módosításához.
Automatikus kikapcsolás mód: Állítsd be a puha lámpa időzítőjét 1-3 órára, és Peppa kikapcsol, amint gyermeked elalszik.
Újratölthető lámpa: A gyerekek éjszakai fénye vezeték nélküli és újratölthető, így gyermeked bárhová magával viheti világító barátját - az éjjeliszekrénytől a játszósarokig. A mellékelt USB töltőkábellel könnyedén feltöltheted Peppát a további kalandokhoz.
Hivatalosan engedélyezett: Imádnivaló Peppa Pig lakberendezési tárgyaink és világításunk segít a gyerekeknek előhozni kedvenc karakterüket a képernyőről az otthonukba.