Paladone, Minecraft: Adventure™, Large, 80 x 30 cm, Szövet, Csúszásmentes, Gamer, Billentyűzet és egérpad
Paraméterek
| Termék szín | Minecraft Brand |
| Funkciók | Sima felület, Zárt él |
| Speciális jellemzők | Varrott szélek, Gaming világítás (Két világítás mód) |
| Védelmi jellemzők | Csúszásmentes |
| Felhasználhatóság | Billentyűzet + Egér |
| Tápellátás | USB |
| Felső anyaga | Szövet |
| Alsó anyaga | Gumi |
| Magasság | 2 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Hosszúság / Mélység | 300 mm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 475 g |
Leírás
Növelje játékbeállításait ezzel a Minecraft világító asztali szőnyeggel (egérpad). Ennek a színes asztali szőnyegnek a külseje bekapcsoláskor világít. Két színmód közül választhat - narancssárga vagy fehér fényű. A betétet felismerhető Minecraft karakterek díszítik. A 80 x 30 cm-es szőnyeg elég nagy ahhoz, hogy elférjen a teljes méretű billentyűzet és egér alatt, így további kényelmet biztosít játék vagy munka közben.
A szőnyeg a mellékelt USB-kábellel táplálható. A Minecraft asztali pad kötelező darab a játékosok számára.
Jellemzők:
- Két világítási mód: kék vagy fehér
- 80 cm x 30 cm méretű asztali szőnyeg, mely tisztára törölhető
- USB tápellátás (kábel tartozék)
- Hivatalosan engedélyezett Minecraft termék
- Kiváló ajándék minden Minecraft rajongónak
- A terméket a MOJANG hivatalosan engedélyezte