HORI HoriPad Wireless, Nintendo Switch/Switch 2, Official, Super Mario, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Csatlakozófelület | Bluetooth |
| LED háttérvilágítás | Nem |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| Programozható gombok | Nem |
| Vibráció | Nem |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Mario Brand |
| Speciális jellemzők | Mozgásvezérlés támogatása (gyorsulásmérő, giroszkóp) |
| Licenc | Hivatalos Nintendo licenc termék |
| D-Pad | Igen (1 db) |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Igen (2 db) |
| Trigger (Ravasz) | Igen (2 db) |
| Hátsó gombok | Igen (2 db) |
| Funkció gombok | 15 db |
| Működési idő | 15 óra |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 m |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x HoriPad Kontroller, 1 x USB-C kábel |
| Méretek | 16,2 × 10,8 × 5,8 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 313 g |
Leírás
HORI HoriPad Wireless – Super Mario Edition
A HORI HoriPad Wireless vezeték nélküli kontroller tökéletes választás minden Nintendo-rajongó számára, aki stílusosan és kényelmesen szeretne játszani. A hivatalosan licencelt, Super Mario dizájnnal ellátott gamepad nemcsak látványos megjelenésével, hanem megbízható teljesítményével is kiemelkedik. Kompatibilis a Nintendo Switch és Switch 2 konzolokkal, így ideális társ akár otthoni, akár hordozható módban történő játékhoz.
Kényelmes irányítás, kompromisszumok nélkül
Az ergonomikus kialakítás hosszabb játékmenetek során is kényelmes fogást biztosít. A vezeték nélküli csatlakozás szabadságot ad, így zavartalanul élvezheted kedvenc játékaidat – legyen szó akcióról, versenyzésről vagy platform kalandokról. A precíz analóg karok és gyors reakcióidejű gombok gondoskodnak a pontos irányításról, míg a beépített mozgásérzékelő még teljesebb játékélményt kínál.
Stílus és megbízhatóság egyben
A Super Mario témájú megjelenés igazi különlegességgé teszi a kontrollert, amely nemcsak praktikus eszköz, hanem gyűjtői darab is lehet a rajongók számára. A HORI minőség garantálja a tartósságot és a stabil működést, így hosszú távon is számíthatsz rá. Egyszerű párosításának köszönhetően gyorsan csatlakoztatható a konzolhoz, így azonnal kezdődhet a játék.
Főbb jellemzők:
- Kompatibilis Nintendo Switch és Switch 2 konzolokkal
- Vezeték nélküli csatlakozás
- Hivatalosan licencelt Super Mario dizájn
- Ergonomikus kialakítás a kényelmes használatért
- Precíz analóg karok és gyors reagálású gombok
- Beépített mozgásérzékelő
- Egyszerű és gyors párosítás
Miért vásároljon hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.