Hori Fighting Stick Alpha, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Arcade, Fekete, Vezetékes kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Arcade stick |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Csatlakozófelület | USB |
| PC kompatiblis | Igen |
| Xbox One kompatiblis | Igen |
| Xbox Series X|S kompatiblis | Igen |
| Tápellátás | Csatlakozó kábelen keresztül |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Könnyű karbantartás, Billentyűzár mód, Hangvezérlő, Profil kezelés |
| Speciális funkció | Cserélhető felső panel grafika |
| Védelmi jellemzők | Csúszásmentes lábak |
| Csatlakozók | USB-A, 3,5 mm jack |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LED jelzőlámpa |
| Vibráció | Nem |
| Joystick (D-Pad) | Igen (1 db) |
| Vezérlő gombok száma | 10 db |
| Funkció gombo számak | 7 db |
| Funkció gombok | Nézet, Xbox®Guide, Profil, Hangvezérlő, Üzemmódváltó kapcsoló, Billentyűzár kapcsoló, Mikrofon be-/kikapcsoló gomb |
| Programozható gombok | Igen |
| Konfigurációs szoftver | HORI Device Manager |
| Támogatott operációs rendszer | Windows 7/8/10/11 |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x Arcade Stick |
| Kábel hosszúság | 3 m |
| Magasság | 12 cm |
| Szélesség | 41 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2,7 Kg |
Leírás
A HORI örömmel jelenti be az Xbox Series X|S-hez tervezett Fighting Stick α-t. Az Xbox Series X|S-hez tervezett, teljesen felszerelt, versenykategóriás Fighting Stick α vadonatúj cserélhető grafikával és játéktermi minőségű alkatrészekkel rendelkezik, amelyek kinyithatók az egyszerű testreszabás és karbantartás érdekében.
A HORI legendás HAYABUSA karjával és matt felületű gombjaival van felszerelve. Emelje tudását a következő szintre, és hozzon létre négy egyéni profilt a kísérőalkalmazásunkon keresztül, és menet közben váltson a profilok között a Profil gombbal.
A kényelmes beépített audio- és mikrofonvezérlők lehetővé teszik, hogy mindenki a küzdelemre összpontosítson. Hivatalosan a Microsoft által engedélyezett.
Jellemzők:
- Hayabusa gombok és kar
- Az alváz kinyílik az egyszerű karbantartás és testreszabás érdekében
- Cserélje ki a legjobb házat a sajátjával
- Hozzárendelhető gombok, Megosztás gomb, Profil gomb, Billentyűzár mód és még sok más
- Kompatibilis az Xbox Series X|S, Xbox One és Windows 10 rendszerekkel
- Hivatalosan a Microsoft által engedélyezett
Miért vásárolj hivatalos licenccel rendelkező termékeket?
MINŐSÉG
A licencelt termékek az egyes licencadók specifikációi szerint készülnek, hogy a minőség megfeleljen a követelményeknek.
TERVEZÉS
Engedélyezett partnerként hozzáférünk a hivatalos műalkotásokhoz, exkluzív dizájnt és valódi licencelt termékeket biztosítva a rajongóknak.
MEGBÍZHATÓSÁG
A kompatibilitás garantálása érdekében minden licencelt terméket szigorú tesztelésnek vetnek alá a gyártók és licencadók.