Hori Adventure Pack, Nintendo Switch 2, Official, Vállpántos, Szürke, Konzol táska
Paraméterek
| Terméktípus | Konzol táska |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| Funkció | Önrögzítő pántok, Beépített játéktároló, Külön tároló rekesz |
| Hordozó fogantyú | Nem |
| Vállpánt | Nem |
| Anyagfelhasználás | Nejlon, poliészter, PP, PU, POM |
| Csomag tartalma | 1 x Konzol táska |
| Magasság | 14,7 cm |
| Szélesség | 30,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 7 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 305 g |
Leírás
Kezdd a következő játékkalandodat stílusosan és kényelmesen a HORI Adventure Pack Nintendo Switch™ 2 konzolhoz készült változatával. A keresztpántos válltáska masszív felépítésű, állítható vállpánttal rendelkezik, és a fő zsebben tartja a Nintendo Switch 2 konzolodat, míg a kedvenc kiegészítőid a külső zsebben tárolhatók. Innovatív kialakításának köszönhetően kézitáskaként is funkcionál. Kompatibilis a Nintendo Switch 2, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite és Nintendo Switch - OLED modellel. Hivatalosan Nintendo® licenccel.
Jellemzők:
- Kettős célú, keresztpántos táska Nintendo Switch 2-höz
- Szállító- és tárolórendszer és tartozékok
- Robusztus és stílusos kialakítás
- Kompatibilis a Nintendo Switch 2, Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite és Nintendo Switch konzolokkal – OLED modell
- Hivatalosan Nintendo® licenccel