Evercade VS-R Solo, Full HD 1080p, Wi-Fi, Classic Retro Edition, Asztali játékkonzol
Paraméterek
| Játékkonzol típus | Evercade VS |
| Beépített kijelző | Nem |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Szürke |
| Funkciók | TATE mód a képernyő függőleges tájolásához |
| Speciális jellemző | 1080p Full HD TV kimenet, Bármilyen kontrollerel kompatibilis |
| Hardver | 1,5 GHz-es CPU, 4 GB beépített memória |
| Hálózat | WiFI (802.11b/g/n) |
| Képminőség | Full HD 1080p |
| Csatlakozók | 1 x USB Type-C, 4 x USB-A, , 1 x HDMI |
| Bővíthetőség | Igen (Evercade játék kazettákkal), Dupla kazetta slot |
| Csomag tartalma | 1 x Evercade konzol, 1 x Evercade kontroller, 1 x USB kábel |
| Magasság | 5 cm |
| Szélesség | 19,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 12,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 500 g |
Leírás
Az Evercade VS-R Solo a díjnyertes retró játékkonzol legújabb verziója, most retró ihletésű dizájnban. Otthoni tévékhez készült, egy kontrollert tartalmaz, és akár négyet is támogat. Kompatibilis az Evercade kazettákkal, több mint 600 játékot kínál több mint 60 gyűjteményből, öt évtizednyi árkád, konzol és otthoni számítógépes játékot felölelve.
Jellemzők
- Kettős patronnyílás két Evercade patronhoz
- Retro ihletésű patronnyílás fedele
- Egy Evercade VS-R vezérlő 3 m-es kábellel
- 4 USB-nyílás retró többjátékos játékokhoz
- HDMI 1080p kimenet TV/monitorok számára (kábel nem tartozék)
- 1,5 GHz-es processzor
- 4 GB beépített memória
- Vadonatúj felhasználói felület és beépített Wifi
- MicroUSB tápellátás (kábel mellékelve, 5V, 2A – tápegység nem tartozék)
- Szélesség 197 mm, Mélység 126 mm, Magasság 48 mm
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.