Evercade EXP-R Solo, 800x480 IPS, Wi-Fi, USB-C, Classic Retro Edition, Duke Nukem Collection 1, Hordozható játékkonzol
Paraméterek
| Játékkonzol típus | Evercade EXP Retro |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Szürke |
| Funkciók | TATE mód a képernyő függőleges tájolásához |
| Speciális jellemző | Hangvezérlő |
| KIjelző típusa | 4,3” IPS képernyő (800×480) |
| Hardver | 1,5 GHz-es CPU, 4 GB beépített memória |
| Hálózat | WiFI (802.11b/g/n) |
| Csatlakozók | USB Type-C, Jack 3.5 mm, Mini HDMI |
| Akkumulátor típus | Lítium-ion |
| Akkumulátor kapacitás | 3000 mAh |
| Becsült játékidő | Kb 5 óra |
| D-Pad | Igen (1 db) |
| Analóg stick (Hüvelykujjkar) | Nem |
| Trigger (Ravasz) | Igen (2 db) |
| Ütköző gombok | Igen (2 db) |
| Funkció gombok | 12 db |
| Beépített játék | Nem |
| Bővíthetőség | Igen (Evercade játék kazettákkal) |
| Hangrendszer | Sztereó hangszórók |
| Csomag tartalma | 1 x Evercade konzol, 1 x Duke Nukem Collection 1, |
| Magasság | 7,5 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság / Mélység | 2 cm |
Leírás
Az Evercade EXP-R az Evercade díjnyertes kézi retró játékkonzoljának legújabb verziója. Ez a kézi konzol egyszerűvé és hordozhatóvá teszi a retró játékok Evercade-en való játékát. Az összes Evercade kazettával kompatibilis új verzió Duke Nukem Collection 1 játékkal érkezik.
Jellemzők
- 4,3 hüvelykes IPS képernyő (800×480)
- Új szénszürke és türkiz színösszeállítás
- TATE mód a függőleges képernyő-tájoláshoz
- Új, texturált hátsó markolat a kényelem érdekében
- 1,5 GHz-es processzor
- 4 GB beépített memória
- Sztereó hangszórók
- USB-C töltőport (kábel mellékelve)
- Beépített WiFi az egyszerű frissítésekhez
- 3,5 mm-es fejhallgató-csatlakozó.
- 3000 mA-es akkumulátor 4-5 órás játékhoz
- 192,7 mm (7,76 hüvelyk) × 78,5 mm (3,1 hüvelyk) × 20,7 mm (0,8 hüvelyk)
- Megjegyzés: Az Evercade EXP-R nem tartalmaz TV kimenetet, és nem csatlakoztatható TV-hez vagy monitorhoz.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.