Esperanza EKO006, Napoli, 1600 W, 25 L, 100-250°C, Fekete, Elektromos Mini sütő
Paraméterek
| Sütő típusa | Hagyományos Mini sütő |
| Sütő ürtartalom | 25 liter |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Grill funkció | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 100 - 250 °C |
| Időzítő | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Légkeveréses sütő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Időzítő tartomány | 0-60 perc |
| Beépített főzőlap | Nem |
| Funkciók | 5 sütési funkció, Belső világítás |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem, Hideg fogantyú |
| Vezérlés típusa | Tekerőgomb |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | Jelzőlámpa |
| Fűtőelem típusa | Acél |
| Kábel hosszúság | 1 m |
| Magasság | 32,4 cm |
| Szélesség | 46,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 34,8 cm |
| Anyag | Fém, Üveg |
| Csomag tartalma | 1 x Mini sütő, 1 x Alumínium tepsi, 1 x Pizzatálca, 1 x Sütőrács, 1 x Tálca fogantyú, 1 x Grill forgószett |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 6,7 Kg |
Leírás
Esperanza NAPOLI egy egyszerű módja, hogy segítsen, hogy egy finom pizza, pite, sült krumpli, vagy sült húst vagy halat készítsen. A sütőnek van egy rotisserie funkciója is, ahol egyszerűen süthet egész csirkét. A hátsó panel különleges alakja lehetővé teszi, hogy süthessen egy finom pizzát. Az alsó rész könnyen tisztítható a beépített morzsolótálcának köszönhetően. A sütőt szép és elegáns formatervezés jellemzi, így bármelyik konyhába illeszkedik.