Esperanza EKK113G, Victoria, 1800W, 1.8L, Rozsdamentes acél, Zöld, Elektromos vízforraló
Paraméterek
| Terméktípus | Vízforraló |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Víztartály kapacitás | 1.8 liter |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Termék szín | Zöld |
| Funkciók | 360 fokban elforgatható |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés elleni védelem |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőlámpa |
| Vezérlés típusa | Kapcsoló |
| Fűtőelem anyag | Rozsdamentes acél |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Vízkő szűrő | Igen |
| Kábel hosszúság | 0,75 m |
| Magasság | 22,5 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Hosszúság / Mélység | 11,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,8 Kg |
Leírás
Modern és elegáns vízforraló rozsdamentes acélból. Több színváltozatban kapható, így minden konyhába illeszkedik. Az ergonomikus kialakítás és funkcionalitás a nap bármely szakában és minden belső térben érvényesül. Kényelmes, beépített fűtőelemmel felszerelt. A vízforraló könnyen az alapra helyezhető.
Vélemények
1 értékelés
Írd meg véleményed!
2024. 08. 26.
-
Imre
Most vettem, rendben működik.