Esperanza EKH010W, Cotopaxi, 2000W, 2-zónás, Hordozható, Fehér, Elektromos főzőlap
Paraméterek
| Főzőlap, tűzhely típus | Hagyományos (Öntvény) |
| Főzőzónák száma | 2 zóna |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Ház anyag | Vas |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér |
| Főzőzóna (1) átmérő | 15,5 cm |
| Főzőzóna (2) átmérő | 15,5 cm |
| Főzőlap teljesítmény elosztás | 1000 + 1000 W |
| Funkciók | 5 fokozatú teljesítményszabályozás |
| Védelmi jellemzők | Túlmelegedés elleni védelem |
| Főzőzóna anyaga | Öntöttvas |
| Vezérlés típusa | Tekerőgomb |
| Beépített kijelző | Igen |
| KIjelző típusa | Jelzőlámpa |
| Áramellátás | 220-240V~ 50-60Hz |
| Kábel hosszúság | 0,75 m |
| Magasság | 7 cm |
| Szélesség | 43 cm |
| Hosszúság / Mélység | 23,5 cm |
| Csomag tartalma | 1 x Főzőlap |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2,4 Kg |
Leírás
A főzőlap túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva. Az öt fokozatú hőmérsékletszabályozásnak köszönhetően kiválaszthatja a megfelelő hőmérsékletet az adott étel elkészítéséhez. Főzőlapunk tökéletes olyan helyekre, ahol nincs gáz. Hasznossága akkor is felértékelődik, ha hirtelen kiderül, hogy a konyhában a jelenlegi tűzhelyek száma túl kevés az éppen kialakult helyzetre való tekintettel, például egy családi ünnepség vagy egy alkalmi házibuli.