Esperanza EKD003, Delicatesse, 250W, 4 tálcás, 8 programos, Műanyag, Fehér, Aszalógép
Paraméterek
| Terméktípus | Aszaló, szárítógép |
| Tálcák száma | 4 db |
| Teljesítmény | 250 W |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 35 - 70 °C |
| Időzítő | Nem |
| Tányérok átmérője | 24 cm |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Átlátszó tálca, Hőmérsékeltszabályzás |
| Biztonsági jellemző | Túlmelegedés elleni védelem |
| Motor elhelyezkedése | Alul |
| Kialakítás | Kör |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | LED jelzőlámpa |
| Szárítási programok száma | 8 |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Kábel hossz | 1,5 |
| Csomag tartalma | 1 x Aszaló |
| Magasság | 24 cm |
| Szélesség | 24 cm |
| Mélység | 19,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 1,7 Kg |
Leírás
A szárító termékek hatékony és egyszerű módja az élelmiszer-szárított termékek ízének és szagának megőrzésére, megállítására. Ennek köszönhetően, egész évben élvezheti a gyümölcsök, zöldségek vagy gombák ízét tartósítószerek és más mesterséges összetevők hozzáadása nélkül.
Ez a készülék hosszabb ideig megőrzi kedvenc termékek ízét és aromáját. Minden modern és egészséges konyhában van szükség. Nagy teljesítménye 250 W és beépített ventilátor, így a termékek gyorsan, pontosan és egyenletesen száradnak, miközben megtartják az ízét és ízét. Kompakt mérete még a legkisebb konyhába is illeszkedik, és a tárolás már nem okoz problémát.