Esperanza ECN005, Mist, 6 ml, 0,2 ml/perc, Ultrahangos, Hordozható, Vezeték nélküli inhalátor
Paraméterek
| Inhalátor típus | Ultrahangos |
| Alkalmazhatóság | Család (Felnőtt + Gyermek) |
| Gyógyszertartály kapacitás | 6 ml |
| Porlasztási arány | 0.2 ml/perc |
| Tápellátás | Elem |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fehér-Kék |
| Védelmi jellemzők | Automatikus kikapcsolás |
| Részecskeméret tartomány | 3-5 um |
| Átlagos porlasztási sebesség | 0,2 ml/perc |
| Ultrahang frekvencia | 103 KHZ~123 KHZ |
| Működési hőmérséklet | 10°C és 40°C között |
| Páratartalom tartomány | 10 - 95%-os relatív páratartalom |
| Tárolási feltételek | -20°C és 50°C között |
| Tápfeszültség | :1,5V, 1,5 W, 2xAA alkáli elem |
| Zajszint | 21 dB |
| Csomag tartalma | 1 x Inhalátor, 1 x Felnőtt maszk, 1 x Gyermekmaszk, 1 x Szájrész, 1 x Tasak, USB kábel, gumi védőkupak |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 6 cm |
| Hosszúság / Mélység | 5,5 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,3 Kg |
Leírás
Esperanza ECN005 MIST 6ml fehér-kék ultrahangos inhalátor
Az Esperanza MIST az új membrán-technológiával. A zajmentes működés, kis méret amelynek köszönhetően könnyen hordozható. A készülék hosszú élettartamot garantál - egy elemkészlettel akár 4 órán keresztül működik.
Csatolt dokumentumok
Vélemények
2 értékelés
Írd meg véleményed!
2024. 09. 01.
-
Kiss Emilia
Jó termék de jó lenne ha a tartályt cserélni lehetne. Ugyanis hamar eldugul a salvus vizes inhalalasnal. Ha plusz tartály is kapható lenne örülnék. Így csak a felső részt kellene cserélni és nem kellene 10ezerert mégegy, készüléket venni
2023. 05. 18.
-
Laci
Kiváló termék jó áron