Esperanza EBS019, Bebe, LCD, Max 20 kg, Tára funkció, Fehér, Elektromos babamérleg
Paraméterek
| Mérleg típus | Babamérleg |
| Beépített kijelző | Nem |
| Kijelző típus | LCD |
| Maximális terhelés | 25 Kg |
| Mérési tartomány | 0,1 - 20 Kg |
| Mérőegység | Kg, lb, St |
| Tápellátás | Elem |
| Anyag | Műanyag |
| Termék szín | Fehér |
| Funkciók | Tara funkció, Hold funkció, Beépített mérőszalag |
| Biztonsági jellemzők | Alacsony akkumulátor és túlterhelés jelzés, Automatikus kikapcsolás |
| Kijelző mérete | 60*25 mm |
| Minimális súly | 100 g |
| Csomag tartalma | 1 x Mérleg |
| Magasság | 32 cm |
| Szélesség | 54,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 3 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 2,1 Kg |
Leírás
Egy modern, elektronikus csecsemőmérleg, amely lehetővé teszi a gyermek súlyának ellenőrzését. A csecsemő súlyának rendszeres ellenőrzése segít felügyelni a megfelelő fejlődést. Olvasható LCD-kijelző az olvasást egyszerűvé teszi. A készülék tára- és HOLD-funkcióval rendelkezik, amely megkönnyíti a mobil csecsemő mérését. A mérleg ergonómikus alakja biztosítja a kényelmet és a biztonságot a mérés során. Az Esperanza baba súlya a legjobb módja a gyermek fejlődésének és egészségének monitorozására.