Esperanza EBC006 Adonis, 7 in 1, LCD, Vezeték nélküli, Bronz, Szőrtelenítő és hajvágó készlet
Paraméterek
| Terméktípus | Hajvágó |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Ház anyag | Műanyag + Fém |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Hosszúság beállítások | 8 |
| Vágószélesség | 40 mm |
| Akkumulátor kapacitás | 1200 mAh |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Bronz |
| Funkció | 7 fej a különféle ápolási igényekhez |
| Speciális jellemző | Testszőrnyíró tartozék 4 szintű vágáshossz-állítással |
| Alkalmazási területek | Fej, Orr, Arc, Test, Fül |
| Mosható | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijlező típusa | LCD |
| 4 T-típusú fésűtartozék | 1 mm, 3 mm, 5 mm, 7 mm |
| 4 hagyományos fésűtartozék | 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm |
| Védelmi jellemzők | Rövidzárlat védelem, Túlmelegedés elleni védelem |
| Áramellátás | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacítás | 1200 mAh |
| Töltési idő | kb. 2 óra |
| Tápellátás | 5 V |
| Működési idő | 90 perc |
| Töltőport | USB Type-C |
| Csomag tartalma | 1 x Hajvágó, 1 x Tisztitókefe, 10 x Tartozék fej, 1 x Tápkábel, 1 x Ecset |
Leírás
Az Esperanza ADONIS vezeték nélküli 7 az 1-ben hajvágó trimmelő funkcióval a tökéletes megoldás azok számára, akik értékelik a kényelmet és a sokoldalúságot. A cserélhető fejeknek és a széleskörű fésűtartozékoknak köszönhetően könnyedén testreszabhatod a vágási hosszt az igényeid szerint, míg a beépített LCD kijelző tájékoztat az akkumulátor töltöttségi szintjéről, a pengeolajozás szükségességéről és a töltési állapotról. Az ergonomikus tárolóállvány a készülék és a tartozékok rendszerezett tárolásával fokozza a kényelmet. A kiváló minőségű kialakítás, a funkcionalitás és a vezeték nélküli szabadság nélkülözhetetlen eszközzé teszi ezt az otthoni fürdőszobát.
- LCD kijelző, amely mutatja az akkumulátor állapotát, a töltést és a karbantartási emlékeztetőket
- 7 fej a különféle ápolási igényekhez
- 4 T-típusú fésűtartozék: 1 mm, 3 mm, 5 mm, 7 mm
- 4 hagyományos fésűtartozék: 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm
- Testszőrnyíró tartozék 4 szintű vágáshossz-állítással
- Vágási szélesség: 40 mm
- Tisztítókefe pengéknek
- Tárolóállvány a nyírógépnek és tartozékainak
- Beépített 1200 mAh-s akkumulátor
- Töltési idő: kb. 2 óra
- Működési idő: kb. 90 perc
- Tápellátás: 5 V
- Töltőport: USB-C
- Tartalmaz egy USB-A - USB-C töltőkábelt (hossz: 80 cm)