EasySMX D10, Multi-Platform (PC, Mobil, Switch), RGB, TMR Joystick, RF 2,4 GHz/Bluetooth, Fekete, Vezeték nélküli kontroller
Paraméterek
| Terméktípus | Kontroller |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Mobil/Android kompatibilis | Igen |
| Csatlakozófelület | USB / Wi-Fi / Bluetooth |
| Mobil/iOS kompatibilis | Igen |
| LED háttérvilágítás | Igen |
| Nintendo Switch 2 kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch Lite kompatibilis | Igen |
| Nintendo Switch OLED kompatibilis | Igen |
| PC kompatiblis | Igen |
| Programozható gombok | Igen |
| Vibráció | Igen |
| Tápellátás | Akkumulátor |
| Termék szín | Fekete |
| Funkció | Elite kétirányú triggerzár, Intelligens töltődokkoló, Mechanikus gombok, 6 tengelyes mozgásvezérlés |
| Speciális jellemzők | Következő generációs TMR stickek, 1000 Hz-es lekérdezési frekvencia, EasyPos™ D-pad |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Gombok száma | 20 db |
| Anyagfelhasználás | Műanyag |
| Csomag tartalma | 1 x EasySMX D10 játékvezérlő, 1 x töltőállomás, 1 x USB adatkábel, 1 x 2,4 G-os vevőegység |
| Magasság | 10,3 cm |
| Szélesség | 15,6 cm |
| Hosszúság / Mélység | 6,3 cm |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 0,66 Kg |
Leírás
Az EasySMX, a játékkiegészítők egyik vezető gyártója bemutatja az EasySMX D10 kontrollert – egy olyan padot, amelyet Switch, PC, iOS és Android játékosok számára terveztek. Az EasySMX D10 újraértelmezi a versenyjátékokat, ötvözve az úttörő technológiákat a villámgyors válaszidővel és az ultraprecíz vezérléssel. A dizájn minden elemét – a D-padtól az analóg karokon át a ravaszokig – a játékosközösség valós visszajelzései alapján finomították, hogy maximális vezérlést, kényelmet és megbízhatóságot biztosítsanak a mindennapi játékmenetek és az igényes rangsorolt meccsek során.
Az EasySMX D10 a saját fejlesztésű EasyPos™ D-pad technológiát használja, amely milliszekundumos válaszidőket és precíz, 8 irányú irányítópadot kínál – ideális verekedős játékokhoz, platformer játékokhoz és retró klasszikusokhoz. Az új generációs TMR (Tunneling Magnetoresistency) analóg karok kivételesen sima mozgást és nagy tartósságot garantálnak, biztosítva, hogy minden apró hüvelykujjmozdulat precíz játékbeli akcióvá alakuljon. Nagyszerű választás azoknak a játékosoknak, akik többet várnak el a „hagyományos” analóg vezérlésnél.
A kontrollert az Elite 2-Way Trigger Lock funkcióval egészítették ki, amely lehetővé teszi a trigger módok közötti váltást – a Hall-effektussal működő ultragyors triggerektől, amelyek ideálisak lövöldözős és akciójátékokhoz, a mikroérintéses, nemlineáris triggerekig, amelyek nagyobb pontosságot kínálnak a versenyjátékokban vagy szimulátorokban. Egyetlen kattintással testreszabhatod az EasySMX D10-et a játék műfajához és preferenciáihoz.
Minden fő gomb teljesen mechanikus gomb, amely éles, kattanós visszajelzést és villámgyors aktiválást biztosít. Két programozható gomb lehetővé teszi a gyakran használt műveletek hozzárendelését anélkül, hogy át kellene helyezned az ujjaidat. A négyszintű rezgésbeállítás lehetővé teszi a haptikus intenzitás beállítását – a finom rezgésektől az erőteljes koppintásokig, fokozva a gyors tempójú játékokban való elmerülést.
A Switch platformon a kontroller egy 6 tengelyes giroszkópot használ, amely javítja a pontosságot a mozgásvezérlést támogató játékokban. A beépített 1000 mAh-s akkumulátor hosszú játékidőt biztosít, a mellékelt intelligens töltőállomás pedig azt jelenti, hogy egyszerűen leteheted a kontrollert a töltés megkezdéséhez – amikor újra felveszed, az EasySMX D10 automatikusan csatlakozik az eszközödhöz. A testreszabható RGB világítás lehetővé teszi, hogy a kontroller megjelenését a beállításodhoz és a hangulatodhoz igazítsd.
Főbb jellemzők
- Típus: Vezeték nélküli és vezetékes játékkontroller
- Platformok: Switch 2, Switch 1, Switch OLED, Switch Lite, PC, iOS, Android
- D-pad: Saját fejlesztésű EasyPos™ D-pad precíz 8 irányú mozgással
- Analógok: Fejlett TMR analógok nagy pontossággal és tartóssággal
- Lekérdezési frekvencia: 1000 Hz (vezetékes és 2,4 GHz-es mód)
- Triggerek: Elite 2-Way Trigger Lock - kapcsolható triggerművelet
- Gombok: Mechanikus gombok gyors, tapintható kattintással
- Testreszabás: 2 programozható gomb, 4 rezgési szint, testreszabható RGB
- Mozgásvezérlés: 6 tengelyes mozgásvezérlés a Switchen
- Tápellátás: Beépített 1000 mAh-s akkumulátor
- Töltés: Intelligens dokkolóállomás automatikus csatlakozással