Brock TO 3001 BK, 1600W, 30L, 100-230°C, Grillfunkciós, Fekete, Elektromos Mini sütő
Paraméterek
| Sütő típusa | Hagyományos Mini sütő |
| Sütő ürtartalom | 30 liter |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Grill funkció | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Hőmérséklet tartomány | 100 - 230 °C |
| Időzítő | Igen |
| Tápellátás | Hálózati tápellátás |
| Termék szín | Fekete |
| Légkeveréses sütési funkció | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Időzítő tartomány | 0-60 perc |
| Beépített főzőlap | Nem |
| Funkciók | 5 sütési funkció, Belső világítás |
| Védelmi jellemzők | Cool-touch fogantyú, Dupla fal, Túlmelegedés elleni védelem |
| Vezérlés típusa | Tekerőgomb |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típus | Jelzőlámpa |
| Fűtőelem típusa | Rozsdamentes acél |
| Kábel hosszúság | 1,5 m |
| Magasság | 33 cm |
| Szélesség | 50,5 cm |
| Hosszúság / Mélység | 36 cm |
| Anyag | Fém, Üveg, Rozsdamentes acél |
| Csomag tartalma | Mini sütő, 1 x Alumínium tepsi, 1 x Sütőrács, 1 x Tálca fogantyú |
| Termék súly (Csomagolás nélkül) | 7,2 Kg |
Leírás
A Brock TO 3001 BK egy kiváló minőségű elektromos mini sütő, mely ideális választás minden otthoni konyhában. Ez a készülék rendkívül sokoldalú, és számos praktikus funkcióval rendelkezik, hogy még könnyebbé tegye a főzést és sütést. Ez a Brock mini sütő 1600W teljesítménnyel rendelkezik, így gyorsan és hatékonyan melegíti fel az ételeket.
A 30 literes kapacitás pedig elegendő helyet biztosít ahhoz, hogy több ételt is egyszerre elkészítsünk. Legyen szó süteményekről, pizzákról vagy egyéb finomságokról, ez a sütő minden igényt kielégít. A Brock TO 3001 BK mini sütőben különböző hőmérsékleti beállítások közül választhatunk. Az 100-230°C közötti tartomány lehetővé teszi, hogy az ételek mindig a tökéletes hőmérsékleten készüljenek el. Emellett a sütő rendelkezik grillfunkcióval is, így akár ropogósra sütött húsokat is készíthetünk vele.
A TO 3001 BK mini sütőnél a fekete szín dominál, amely elegáns és modern megjelenést kölcsönöz a konyhának. A kompakt méretű kialakítás pedig lehetővé teszi, hogy könnyedén elhelyezhető legyen a konyhapulton vagy akár egy kisebb helyen is. A
Brock TO 3001 BK, 1600W, 30L, 100-230°C, Grillfunkciós, Fekete, Elektromos Mini sütő egy megbízható és sokoldalú készülék, amely segítségével könnyen és gyorsan elkészítheti kedvenc ételeit otthonában. Vásároljon most és élvezze az egyszerű és hatékony főzés élményét!